Jaki amplituner do Tonsil Fiesta (Siesta)

Snikers89

New member
Bez reklam
Poszla koncowka mocy, wzmacniacz i glosniki. Nie wiem czy cos tam jeszcze zle popodlaczal bo i korki my wyrabaly takze. No i jedna gasnica w ruch poszla. Szczeze to takiej akcji nie zycxyl bym nikomu.
 

zabsonik

New member
a jaka jest różnica względem pm 7004 ?? i ile wart jest taki pm7003 ?? bo pm 7004 chodził po 1599zł miesiąc temu a bd nie jest mi potrzebny.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Z grubsza az tak sie nie roznia. 7004 bodajze ma juz transformator toroidalny ale nie ekranowany. 7003 ma kwadratowy. Moc maja ta sama okolo u
70w na kanal przy 8 ohm. Sygnal szum taki sam. Waga takze taka sama.
Co do roznicy dzwieku nie powiem ci jaka jest roznica bo nie porownywalem ich nigdy. A slyszalem tylko 7003.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Zawsze wydawało mi się że Ktoś mający pojęcie o sprzęcie to
OGARNIA te sprawy prądowe ale widocznie byłem w błędzie :(
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No tutaj nie zawsze ma to pokrycie. Nie każdy co ma teoretyczne pojęcie o sprzęcie, producentach itp. ma równiez pojęcie o impedancji czy kolejności podpinania poszczególnych klocków itd. Po to sa fora, żeby to prostować:)
 

Snikers89

New member
Bez reklam
No tutaj nie zawsze ma to pokrycie. Nie każdy co ma teoretyczne pojęcie o sprzęcie, producentach itp. ma równiez pojęcie o impedancji czy kolejności podpinania poszczególnych klocków itd. Po to sa fora, żeby to prostować:)
No wiesz nie trzeba forum zeby skumac ze nigdy sie niczego nie wlacza do pradu jak volume jest na maksa. Hehe
 

zabsonik

New member
Witam Panowie po małej przerwie.
Kupiłem Maratnza K.I Pearl Lite i powiem że bardzo podoba mi się brzmienie wiec puki co jestem zadowolony.
Ale mam do was jeszcze jedn pytanie ponieważ miałem marantza sr5007 srebrnego ale go sprzedałem i zamierzam kupić sr 5008 czarny w tej samej cenie do koloru itp. ale powiedzcie mi czy w tych amplitunerach chodzi mi o model sr5008 występują po jakimś czasie uszkodzenia typu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/amplitunery-av/115922-marantz-sr5008-przerywane-szumy-w-glosnikach.html
a tu filmik
https://youtu.be/9AToaBkRnoU
Z tego co czytałem to parę osób się na to samo uszkodzenie skarżyło czy w tym modelu, mam się obawiać tego zakupu ?? jak myślicie co o tym sądzić brać ten model czy nie ??
 

zabsonik

New member
Witam Panowie po krótkiej przerwie :)
Mam już amplituner sr5008 oraz K.I Pearl Lite teraz zostało tylko dokupienie odtwarzacza do wzmacniacza najlepiej jeśli to byłby odtwarzacz sieciowy. I tak się rozglądam za tym i za tamtym, który panowie byście polecili ??
- Marantz NA 6005
- Pioneer N-P01 lub droższy Pioneer N50A
- ONKYO C-N7050
a może jeszcze coś innego tak do ok 2500zł ??
 
Do góry