Jaki amplituner do Jamo 606

deftones13

New member
Witam wszystkich
Im dłużej czytam to Forum tym większy mam w głowie mętlik.
Wiem że kolumny które chcę kupić to na 100% jamo 606- wstępnie myślałem o samych frontach lecz teraz jestem przekonany na cały zestaw 5.0
Problem dla mnie to zakup amplitunera.
Rozważam:
- pioneer vsx818 lub 918
-yamaha rx-v463 lub 563

i naprawdę nie mam pojęcia który z nich wybrać- im więcej czytam tym więcej mam uwag i zapytań. Czy te amplitunery bedą bez problemu pracować z tymi kolumnami??
Chciałbym w końcu kupić jakiś zestaw- niedawno się wprowadziłem wreszcie do własnego mieszkania więc postanowiłem zrobić sobie prezent na początek - czyli kupić kino domowe.
Proszę o pomoc w tym temacie - zakup głośników i amplitunera to dla mnie duży wydatek więc chciałbym zdać się na kogoś kto ma pojęcie w tym temacie, a kto może być bardziej w temacie niż Wy;)
Pozdrawiam
 

toroo

New member
Ja także jestem na etapie szukania.
Odsłuchiwałem Jamo s 606 na Pioneer'ku 918 i zestaw ten wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

I takie moje pytanko.
Gdzie mogę najtaniej zakupić taki zestaw ?
Z góry dzięki za podpowiedzi.
Pozdrowienia Tomek.
 

devv

New member
Witam!
Nie chcę zakładać nowego tematu, bo byłby dokładnie identyczny, więc jest to bez sensu.
do rzeczy:
postanowiłem już, że kupię kolumny jamo s606 (bez suba), ale nie mam zielonego pojęcia jaki wybrać do tego amplituner. czy onkyo czy h/k czy yamaha... nie wiem, oczywiście do tego pełne okablowanie. Myślę nad kupnem u blackninja :) ile zapłaciłbym za komplet? proszę o PW.

do czego będzie służył?
muzyka 60% - film 40%

pomieszczenie - kwadracik 16 m2

jeżeli chodzi o $$ za ampla - max 2000 zł

amplituner będę chciał podłaczyc do JVC P80 i do lapka
 
Ostatnia edycja:

Eskimos

New member
Ja wybierałem między VSX917/918, a RX-V663. Blackninja wybił mi Pioneera z głowy, doradził Yamahę i jestem bardzo zadowolony (choć nie mam porównania).

Z drugiej strony nie znalazłem w sieci nigdzie złego słowa na RX-V663 (a wręcz przeciwnie - wszyscy chwalą), więc może to po prostu dobry sprzęt ;)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Yamaha 663 bez watpienia jeden z najlepszych ampl. w swojej klasie cenowej. Jesli masz na nia kaske, to bierz w ciemno. Nie zawiedziesz sie.
 

danxr1

New member
yamaha rx-v663 jamos606hcs

johnnyw81 napisał:
parę dni temu widziałem taki zestaw w euro rtv za 3500 (warszawa) może i na stronie coś jest.
popytaj w euro jest zestaw jamo s606hcs 5.0 bez suba za 1299
a yamaha 663 w sklepie internetowym elektrofull za 1545zł
 
Do góry