Jaki amplituner do 800-1000(max)zł ?

Bambolo82

Banned
Ja bym zdecydował się chyba na Onkyo 506. Ma komplet dekoderów, audio over hdmi, 7.1 i nawet 3 hdmi-in. Onkyo 506 odpowiada wyposażeniem Yamaha 661 albo nowszej 563. Chyba tylko brakuje USB do szczęścia.

Yamaha 363 jest trochę zbyt okrojona (brak DD EX, DTS ES, brak USB, brak audio over hdmi, brak przetworników burr-brown).

Nic nie wiem na temat Yamahy 461.

Prawda jest taka, że będziesz z każdego zadowolony. Kwestia ceny. Jeśli masz te 250 zł, to warto dopłacić, a jak nie to i tak warto wziąć Yamaha 461.
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
Ok o taka mi odpowiedz chodziło czyli 361 i 363 nie warto zamiast 363 lepiej 461 model, ok.
a powiedz mi jeszcze co to jest ten przetwornik burr-brown ? do czego on służy.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
broda1725 napisał:
Ok o taka mi odpowiedz chodziło czyli 361 i 363 nie warto zamiast 363 lepiej 461 model, ok.
a powiedz mi jeszcze co to jest ten przetwornik burr-brown ? do czego on służy.
Burr-Brown to firma/marka, która robi między innymi DACi (czyli przetworniki cyfrowo analogowe). Są lepsze niż typowe no-name'y w budżetówce.
 
Ostatnia edycja:

akopi

New member
yamaha rx-v459

broda1725 napisał:
No dobrze, wiec z tych wyborów co wybrać :



Proszę o pomoc w wyborze.

ja zamówiłem na niemieckim ebayu yamahe 459 nową, ale z wystawy sklepowej z 2 letnią gwarancją za 159 euro transport gratis! początek przyszłego tygodnia powinna być u mnie. ciekawość mnie zżera co przyjdzie, o ile w ogóle coś do mnie dotrze... :D
 

mare37

Banned
a ja bym 461 nie kupowal..wlasnie sprzedalem swoja..szkoda pieniedzy..lepiej cos bardziej rozbudowanego niz pozniej sie meczyc
 
Do góry