Jaki amplituner do 2300zł

VanDrago

New member
Zastanawiam się nad kupnem amplitunera do kolumn Yamaha Ns-555, rozważam zakup Yamaha RX-V765, HK-AVR 255,Pioneer VSX-919? Chyba że macie jakieś inne propozycje. Sam już kurcze nie wiem co mam wybrać. Budżet na kolumny stereo + ampli mam 4tys. Z czasem mam zamiar rozbudować zestaw do 5.1 albo 7.1. Na razie dysponuję pokojem 15m2.
Pozdrawiam
 

pilaareek

New member
witam ja sie zdecydowalem na Yamahe 765 jednak czytalem o niej sporo dowiadywalem sie bylem niezdecydowany bo myslalem o HK avr 255 ale wybieram stanowczo Yamaszke uslyszalem i sie przekonalem pozdro
 

piotrflo

New member
A czy macie jakies opinie na temat DENONA AVR-1910 S? Bo jest w cenie do 2300 rowniez, a ja takze stoje przed tym problemem. Zakup gdzies do 2300-2500 PLN.
 

Kaszan

New member
A do czego ten Denon? Dużo słuchasz na nim muzyki? No i do jakich kolumn? Zaryzykowałbym stwierdzenie ze 1910 ma lepszą sekcję wizyjną od HK 255 i Yamahy 765. W stereo jednak będzie słabszy.
 

piotrflo

New member
Na pewno duzo stereo slucham. Powiedzmy, ze KD to drugi plan, ale nie chce tego rozdzielac. Obecnie B&W 601 S2 (ich jakosc brzmienia mi w zupelnosci wystarcza) i zwykly amplituner Denon DRA 385RD. Przy B&W pozostane w dalszej rozbudowie, moze model 685 albo 686 i przy kolumnach podstawkowych. Na podlogowe za wiele miejsca nie mam i nie chce zabierac przestrzeni. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kaszan

New member
Do Bowersów, jeśli nie masz zbyt dużego pokoju i nie słuchasz nie wiadomo jak głośno, brałbym Harmana. Myślę, że mocowo podoła podstawkowcom a brzmienie powinien mieć najlepsze. Do tego zawsze z czasem możesz sobie rozszerzyć zestaw o integrę.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W tej klasie amplitunerów w/g mnie najlepiej gra AVR255. Porównajmy jednak same menu:

p1100570.jpg

RXV765

015_P1100428.JPG

AVR1910

56733752.jpg

AVR-255
 
Do góry