jaki ampli ? pomóżcie niezdecydowanej kobiecie

Rucia1

New member
Hej, nie moge sie zdecydować HK 360 ew 460, Onkyo708 czy Marantz 5005?
70% muzyka 30 % film. Kolumny 2 x KEF Q7, 2 x Kefq1, kefq6 centralna.

Z góry dzięki za pomoc ! :grin:
 

piotr818

New member
Bez reklam
Jeśli muza w 70 % to tylko i wyłącznie Marantz, najnowszy model ma entuzjastyczne opinie na zachodnich forach a od siebie dodam, że 2 tygodnie temu miałem przyjemność testować to cacko ale z moimi kolumnami. Rewelka i w kinie, i w muzyce. Z KEF'ami zagra też b.dobrze.
 

moods

New member
Stereo,wygląd i zasilacz jest po stronie marantza.Marantz w kategorii mocy i stereo jest zawsze solidny.Największymi oszustami w tej 1-wszej kat. są onkyo i pioneer.Nie wiem jak się sprawa ma w hk.Ja na twoim miejscu bym wybrał Marantza.Jeżeli masz możliwość odsłuchu to udaj się na niego-najlepiej z kolumnami z którymi w przyszłości ma ewentualnie współpracować.
 

Rucia1

New member
Subwoofer jest zapomniałam napisać. Trochę mocy brakuje 1906, a czytałam opinie, ze te nowe modele 1911, 2311 są słabsze jeśli chodzi o muzykę. Pozatym 4 lata minęły od kupna, czas pomyśleć o zmianie. Chciałam sie poradzić audiofili. :)
 

ziut

New member
mojego denka 1908 zmienilem na onkyo 803 i roznica w mocy jest spora. Jakosc dzwieku tez wyraznie lepsza. Onkyo 708 gra jednak gorzej od 803
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
będziesz miała spory wybór i dobrych modeli.
Ale podaj proszę jakie masz kolumny ?
ile % do kina a ile % do muzyki ?
Czy kolor ma znaczenie ?
 

damian820927

New member
Bez reklam
Masz duży wybór ampli do 4000tyś
Harman Kardon AVR 460
ONKYO TX-NR1007
ONKYO TX-NR3007
ONKYO TX-NR808
ONKYO TX-NR906
DENON AVR-2311
Marantz SR5005
Marantz SR6005 - tu cena troche przekroczy zamierzony budżet, a reszta się mieści do wyboru do koloru ;) teraz tylko odsłuch z głośnikami które masz lub będziesz miała.
Z jakimi głośnikami ma to grać ?
 

damian820927

New member
Bez reklam
Zapomniałem o paru Pioneerach
Pioner VSX-LX52
Pioneer SC-LX72
Pioneer VSX-LX53 tu delikatnie przekracza 4000zł chyba że ktoś zna tańszą cenę ;)
Tak że wybór jest duży, tylko zostaje zestaw głośników do 35m2
 
Do góry