Jaki ampli i czy Denon to dobry pomysł. No i co do tego :)

rib

New member
Witam,
Szukam nowego ampli do domu, pracować ma w pokoju o powierzchni 24m, główne nastawienie to muzyka, następnie filmy. Muzyka to 50% płyty (rock itp) a 50% to stream mp3 przez Airplay, nie ukrywam że ze względu na własnie Airplay myślę o Denonie.
Nie szukam niczego powalającego, moje ucho nie jest w stanie wyłapywać drobnych wahań dźwięku stąd szukam czegoś rozsądnego cenowo a za razem pozwalającego cieszyć się laikowi z pieniędzy wydanych przez niego na CD.
Myslałem o zestawie :
AVR-1713
DBT-1713UD może DBP-2012UD chociaż nie wiem czy jest sens przepłacać.
Co do głośników to nie mam nic na oku. Czy ten sprzęt warty jest wydania na niego pieniędzy jakie chcą sklepy ? Czy w podobny przedziale cenowym jest coś innego wartego zakupu ?
Oraz jeśli Denon daje radę to co polecacie do niego za głośniki ? (do Stereo chcę coś dobrego, reszta głośników nie musi być super porywająca a najlepiej by była niewielka :)

Pozdrawiam.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Ile kaski chcesz wydać na zestaw?? Zamiast blu denona co podniesie znacznie koszty pomyśl np. o jakimś panasie a zaoszczędzoną kasę przeznacz na głośniki
 

rib

New member
Nie miałem jakiegoś sztywnego budżetu, wybrałem akurat ten model bo myślałem o komplecie, a chciałem żeby sprzęt odtwarzał też nieźle płytki audio :)
 
Do góry