Jaki 46 / 52 cale do max 6000

magiclong

New member
Panowie poradźcie jaki TV 52 lub 46 cale sygnał to N-ka + xbox360 i pewnie kiedyś ps3. Dość podobał mi się Samsung 46 656, ale wychodzę z założenia że bigger is better. Ważne co by Tv bez problemu współpracował z Pc. ( z tego co gdzieś czytałem Samsung 52 serii 6 coś ma z tym problemy). Pokój 4 na 5 okno zasłonięte roletami, odległość różna HELP HELP
 

gboy

New member
Ja dziś zrobiłem rundke po euro, domar i saturn i moje spostrzeżenia sa takie, ze najlepiej isc i sprawdzic na zywo co ci sie podoba.Nie wiem co bedziesz oglądać głównie, ale ja stwierdzilem ze wiekszosc tv marek- toshiba, sharp, philips nie podoba mi sie wizualnie nawet i stanelo na samsungu serii 6 lub 7 52 cale.Parametry tych wszystkich tv -full hd są podobne a ja i tak oglądam głownie w hd wiec jakosc obrazu bedzie wszedzie super, czytanie tutaj o jakis niuansach i pierdolach tylko mąci w głowie....Jeśli chodzi o odbijanie obrazu w matrycach typu crystal to porównywalem dwa wiszące obok siebie i róznica jest niewielka miedzy matem a crystal a obudowe i tak musisz raz w tygodniu przetrzec... Są to moje takie subiektywne spostrzezenia. POzdro
 
Do góry