Jaka wielkość TV ?

hydrooo

New member
Witam wszystkich,

Mam dylemat jaki TV nie chodzi o konkretny model ale o wielkość, mam pokój o szerokości 2.3 metry więc oglądał bym TV z odległości 2,2 metra więc dosyć blisko. Sygnał mam z UPC ( ten najlepszy wariant z dekoderem ), mam również ps3 i dużo będę oglądał z komputera filmów.

TV ma mi służyć 33% ps3, 33% filmy z kompa, 33% filmy np. na hbo hd (sygnał UPC - dekoder z nagrywarką )

Jaką wielkość mam wybrać ? 40?42?46? Kupił bym bez wahania 40 ale obawiam się ze (Tak jak to wielu forumowiczów) po 2 miesiącach będę żałował że jednak nie pokusiłem się o 46 cali. Pieniądze nie grają tutaj roli. Pytanie czy nie będzie mnie głowa boleć i nie będę musiał latać za bardzo oczami po tv ( czy wzrok się nie popsuje ) jeśli kupię 46 ? model np. samsung b7000

Proszę doradzcie w tej kwestii wiem że 2.2 metry to blisko ale głownie do gier (ps3) i oglądania TV w wmiare dobrej jakości i z kompa.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy takim nastawieniu jakości sygnału to wielkość 46" wcale nie jest docelowa . Zacznij od:
Sharpa 52XS1
Philipsa 52 PFL 9704
Toshiby 55sv 685
lub
Philips 46 PFL 9704
Toshiba 46 SV 685

W razie wątpliwości poproś o prezentację w domu.
 

kiler222

New member
Wybieraj pomiędzy 42 a 46 cali, dwa cale więcej niż 40 a będziesz zadowolony, ale lepiej porządna 42 niż średnia 46, tak mi się wydaje.
 

Luphis

New member
Moim zdaniem lepszy byłby 46 calowy. Optymalna odległość to ok 1,8-2m. 42 cale może jednak nie wystarczyć
 
Do góry