JAKA telewizja CYFROWA?

TVTV

New member
witam, od 2 miesięcy jestem posiadaczem 42 calowej plazmy, przyszedł wiec czas, aby podłączyć się do jakiejś telewizji cyfrowej. Jestem póki co podłączony (analog) w EAST&WEST. Zastanawiam się, czy brać od nich tv cyfrową, czy może lepiej zwiazać się z jakąś inną platformą (n, polsat, cyfra).

Czy ktoś ma do czynienia ze wspomnianym E&W? CZy przekaz cyfrowy i wszelakie zwiazane z nim kwestie w odniesieniu do tej firmy są zadowalające?

Czy może rozsądniej byłoby wybrać jakąś wspomnianą platformę? Z tego co widzę, N-ka ma obecnie chyba najbardziej korzystny pakiet - 48 zł bodajże za pakiet podstawowy.

Niezależnie od tego, jaką tv wybiorę (moje E&W, czy też którąś z 3 - N, cyfra, polsat), skupię się raczej na zestawie programów podstawowych, bez płacenia ekstra za kilka kanałów w HD.

Czy ktoś zna jakieś "za" i "przeciw" odnośnie wymienionych przeze mnie dostawców?

pozdrawiam i z góry dziękuję.
 

TVTV

New member
sprecyzuję pytanie.

N i polsat cyfrowy o ile się nie mylę nie mają możliwości na puszczenie sygnału na 2 telewizory.

Czy takową możliwość oferuje cyfra+?

I ponowię pytanie - czy ktoś ma do czynienia z east&west oraz ich dekoderem Technisat DIGIT MF4-K?

pozdrawiam
 

fejk

New member
W N'ce dostajesz teraz drugi dekoder gratis. Sam posiadam N'ke i polecam. Dostajesz w niej ponadto najwięcej kanałów w jakości HD. Bodajże 13 czy 14. Warto jeszcze dodać ,że biorąc umowę na rok za 48zł masz wszystkie kanały podstawowe na cały jej okres :twisted: . Na twoim miejscu nie pakował bym się E&W, wątpię żeby mieli lepszą ofertę.
 

TVTV

New member
istotne jest to, że będę musiał płacić kolejny abonament - czyli 2 x 48 zł (na 2 tv). Fakt, N ma obecnie chyba najlepszą ofertę, jednak jak pisałem, potrzebuję czegoś, co da mi możliwość oglądania (w jednym abonamencie) telewizji na 2 odbiornikach.
 

zz11x

New member
Cyfra+ chyba ma multiroom, ale dla najdroższych pakietów. Ogólnie nie polecam tej platformy. Strasznie kombinują, co innego mówi sprzedawca, a co innego jest w rzeczywistości. Umowy mają tak skonstruowane, że trzeba trochę pogłówkować o co chodzi. Lupa też jest wskazana do odszyfrowania aneksu do umowy jak mają jakieś pseudo promocje.
Teraz wybrałbym "n". Pozdrawiam.
 

Gie

Member
Bez reklam
Niezależnie od tego, jaką tv wybiorę (moje E&W, czy też którąś z 3 - N, cyfra, polsat), skupię się raczej na zestawie programów podstawowych, bez płacenia ekstra za kilka kanałów w HD.
Możesz wziąć pakiet powitalny lub podstawowy w Cyfrze+, do tego dokupić splitter za 100 zł, drugi tuner do 200 zł i mieć niezależny odbiór na 2 tv. Jeśli chcesz mieć tylko główne polskie kanały możesz wziąć telewizje na kartę i podobnie jak wyżej splitter i drugi tuner.
 

krisder

New member
Bez reklam
Jednak polecam "N". Na stronie nadawcy jest już zapowiedź wprowadzenia usługi multiroom. Proponuję poczekać i sprawdzić jak owa usługa będzie wyglądać finansowo.
 

gabo2

New member
mialem wczesniej cyfrowy potem canal + i teraz mam nke i jest jak dla mnie najlepsza teraz czekam na ten multiroom
 

acton777

New member
Bez reklam
Czekaj, czekaj, czekaj.... O multiroomie w Nce, słyszałem zaraz po tym jak powstała. I co?? Nadal czekamy...

Co do kanałów HD, to zgodzę się, że maja najwięcej, ale z jakością to już w parze nie idzie, bo MGM, NfilmHD, czy TVNHD mają gorszą jakość od np. Canal+ zwykłego.

Drugi dekoder z TnK na 3 miesiące gratis, to jakiś żart, w porównaniu z multiroomem lub splitterem...


Tyle w temacie Nki...
 

pc4150

New member
Weś CYFRĘ, teraz mają przejrzystą ofertę (Ceny pakietów wraz z Canal+ i możesz sobie wziąć podstawowy z Canalem za 49,80 na cały okres umowy albo z komfortowym za 64,80) i a na drugi Tv wziąć albo sam Powitalny za 19,90zł albo powitalny+ canal za 35zł
 

TVTV

New member
taa... i bulić będę 100;).
Założyłem kwotę do wydania do powiedzmy 50 zł. Tu bym się zmieścił w N - promocja "wielka rewolucja" = 48 zł przez całą umowę. Niestety - jak tu już była mowa - tylko na 1 tv.
W moim east&west też 49 zł za pakiet +/-50 kanałów. I chyba nie pozostaje mi nic innego jak u nich zostac z racji połączenia z 2 tv
 
Do góry