Jaką plazmę Panasonic 46" kupić ?

gorylla

New member
Bez reklam
marcin.szymek napisał:
Szukam juz miesiac - pierwotnie mialo byc 42S10E pozniej koledzy zapodali by kupic tylko plazme z neoDPD no i 42G10E lub 42G15E.

Akurat ktoś cię zrobił w ciula, bo panel S10 to również NeoPDP.

Więc jeśli to był jedyny argument przeciwko S10, to chyba odpadł...

Jak miałbym Ci radzić, to do 2,5m weź 42 cale, wersję 42S, albo 42G15. Wersja S bo to sporo tańszy, a zupełnie nie groszy brat G10, a G15 bo jest już dość dobrze doposażony. G10 bym sobie z tych dywagacji jednak odrzucił, bo prezentuje chyba najsłabszą relację ceny do parametrów.
 

rafallogi

New member
don111 napisał:
ogólnie czy widać i w jakim stopniu widać to 2 różne kwestie
pytanie czy dopłacałbym dla takiej różnicy $$ to inna kwestia, przy 4m dla 50' różnica będzie prawie że niewidoczna tego jestem pewny a różnica w cenie jest bardzo duża (50x10 vs 50s10)
dla samego full hd nie ma sensu w takich warunkach przepłacać o 50% za innego Panasonica o podobnym obrazie
to już lepiej pomyśleć o Samsungu 50B550 w cenie x10 i mieć już to full hd, albo 50B650 w cenie 46s10
przy takiej odległości nie schodziłbym w ogóle poniżej 50'...


Niezła jazda:smile: , zaczynałem od 42" (obecnie mam CRT29") poprzez 46 a teraz proponujecie 50". Też bym tak chciał, ale...kasa.
W MM oglądałem 46" i wiecie co.....mały mi się wydawał:confused:
Na pewno będzie to seria S a nie X, gdyż ma matryce pdp.
Jeśli chodzi o refleksy (tak jak pisałem w specyfikacji duże nasłonecznienie) przestałem się jakoś tego obawiać.
Nie czytałem recenzji i opinii o wspomnianym przez Was Samsungu B550 lub 650, zawsze to lepiej mieć 50" 50B650 = 46S10
Jeśli macie namiary na dobry sklep i dobrą cenę (najlepiej raty 1% lub 30x0%) dla 46S10 to poproszę namiary. Zależy mi na przedłużeniu gwarancji do 5lat.
 
Do góry