Jaką plazmę 60 cali wybrać ?

kamell80

New member
Witam. Chciałbym kupić plazmę , najlepiej coś w wymiarze 60 cali i w granicy cenowej 6000 zł. Chciałem Panasonica ale 60-tki są bardzo drogie. Co więc polecacie? . Druga sprawa ,że pokój w którym będzie stał tv jest słoneczny-czy to nie będzie problemem dla plazmy?
 

kamell80

New member
Raczej Sharp

Chyba macie rację , wczoraj przeglądałem wypowiedzi i opinie na temat tego sharpa.Ponoć jest mega mocny jak na tą cenę i 60 cali . Ale wracając do tematu to co byście proponowali jeśli chodzi o 60 calowa plazmę -oczywiście z dobrej półki i nie koniecznie z 3D :)
 

krazy777

Member
Bez reklam
W tej cenie i 60 cali to masz np.:
- LG 60PA6500
- Samsung PS60E550
- lub trochę drożej Samsung PS60E6500.

A czy to są dobre TV to nie wiem :p poszukaj o nich informacji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystko zależy o ustawienia w mieszkaniu.
Ale w mocno nasłonacznionym pomieszczeniu
lepszy będzie Sharp 60le635 z matrycą aktywną matową.
 

kamell80

New member
plazma

No Sharp trochę bieda jeśli chodzi o netowe aplikacje. Patrze właśnie na samsunga 64E8000 ale opinii nigdzie niet. Ma kamerkę i skypa . Przydałoby się.... A wogóle widzę że jest coś takiego jak PS64E8090 -ale o tym to wogóle po polsku info niet.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test tej plazmy Samsunga będzie po weekendzie.
Ale w klasie cenowej 6000 zł to raczej bez szans.

Ja internat mam i wolę mieć w kompie.
Jak podłączysz komp do plazmy 60" czy do lcd Sharpa to i tak będzie wszystko działać .
Sharp ma otwartą wyszukiwarkę więc możesz serfować.
 

kamell80

New member
Jednak Sharp

Ok , decyduje się na sharpa jednak . Tylko mam pytanko: czy nie lepiej wziąć model LC-52LE830E lub 60 calowy niż 635E ? Z tego co wyczytałem jest dużo lepszy - jedyny minus to ten że 60 cali kosztuje 9 tyś. ale 52 jest w dobrej cenie. Czy są jeszcze inne minusy ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja mam Le 830 i polecam bo jestem super zadowolony .
Ma matryce matową aktywną.
Świetnie skaluje obraz.
 

kamell80

New member
Masz 50-tkę czy 60-tkę ? Cena 60 -tki trochę zabija ale jak mam inwestować to raczej w wielki obrazek na ścianę , he he. Jak byś ocenił 635 a 830 ? Można to porównywać wogóle, w końcu 830 to quatron ....?
 
Do góry