Jaka Plazma

piowoj1

New member
Witam
Mam pytanie jaka plame kupić do 3500zł.Salon 30m2 4x5m.Moje typy to Panasonic 50S20E lub Samsung 50C550.Zalezy mi najbardziej na jakosci obrazu z telewizji, dvd, na dalszym planie PSP3 i filmy divix.Co polecacie , a moze warto dołozyc do Panasonic 50G20?
 

plast

New member
LGPK760

Samsung - tylko jesli ci w sklepie wlacza konkretny egzemplarz przed zakupem i bedziesz mogl posluchac czy buczy mocno czy mniej i da sie wytrzymac.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisał plast, Samsunga koniecznie sprawdź....
Natomiast co do Panasonica czy warto dopłacać, pewnie warto, ale z S20 też będziesz zadowolony!
 

MegaTherion

New member
a ja powiem tak
dzisiaj byłem w sklepie w podpiołem z USB film matrixa w FULL HD i powiem ze tak jak chciałem kupić Samsung PS50C550 tak mi wszelkie chęci odeszły.
Pomimo , iż to 50" plazma za ta cenę to plus, ale matryca nie zachwyca. Porównywałem do LG 50PJ350 co jest hd ready to z ręka na sercu wybrałbym LG. LG ma bardziej żywe kolory i w ogóle chce sie oglądać .
Samsung "zabija" zimnem. Może sie mylę, ale takie sa moje odczucia. Ustawienia obrazu wszędzie sprawdzałem osobiście i w samsungu nie mogłem osiągnąć pożądanego efektu itp. Jeśli chodzi o Samsunga to z pewnością warto dopłacić do Samsung PS50C6500. Różnica do c550 była widoczna od razu. Kurde zastanawiam się nad zakupem LG 50PK760 ale nigdzie go w sklepach nie mogę zobaczyć. Pozdro
 

piowoj1

New member
Przekopałem jeszcze raz całe fora o plazmach Samsung i podziękuję, bzyczenia nie wytrzymam, a nie bedę chodził po sklepach i nadsłuchiwał króty buczy a który nie.
A co powiecie na dwa porównania:
1. LG 50PK950 kontra PANASONIC TX-P50G20E
2. LG 50PK760 kontra PANASONIC TX-P50S20E

Z tego co widzę to za LG przemawia pełne wyposażenie w media nawet w tańszym modelu. Więc moze dobrym wyborem byłby LG 50PK760?
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Przekopałem jeszcze raz całe fora o plazmach Samsung i podziękuję, bzyczenia nie wytrzymam, a nie bedę chodził po sklepach i nadsłuchiwał króty buczy a który nie.
A co powiecie na dwa porównania:
1. LG 50PK950 kontra PANASONIC TX-P50G20E
2. LG 50PK760 kontra PANASONIC TX-P50S20E

Z tego co widzę to za LG przemawia pełne wyposażenie w media nawet w tańszym modelu. Więc moze dobrym wyborem byłby LG 50PK760?
LG50pk950-760 vs 50g20;-)
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Z tego co czytałem wersja G20 jest chyba tylko nieznacznie gorsza od tej którą miałem czyli V20, jeśli wiec możesz zobaczyć gdzieś G20 (a zwłaszcza w domowych warunkach!!!!!) to powinieneś pokusić się o jej sprawdzenie bo powinieneś być super usatysfakcjonowany. Plazma jest unikatowa do filmów jeśli chodzi o sygnał niższej rozdzielczości bez pośredniego elementu skalującego (jak komputer, konsole które skalują filmy DVD) uzyskasz w większości bardzo zadowalające efekty. Także tu dobry wybór że się na nie decydujesz. LG i Samsung to zaś pozycje o których dużo nie wiem, nie że skreślam te firmy ale fakt faktem plazmy panasonica nie bez przyczyny wychwalane są w testach i przez użytkowników, mają dobre algorytmy skalujące, dobrą głębie obrazu jak za te pieniądze.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Albo podrożeje!
Zrobią niby promocję - ale wcześniej po cichu podniosą ceny! ( wielokrotnie już to widziałem)
Co by nie pisać dokonałeś dobrego wyboru i życzę Ci oczywiście najniższej ceny!
 

privmw

New member
mogę koledze z czystym sumieniem polecić TX-P50G20E :)... z dnia na dzień jestem bardziej z niego zadowolony... no i ogladam tylko to co na ekranie a nie odbicie siebie na kanapie :)... pod tym wzgledem jest rewelacyjny... poza tym kolory super... płynność obrazu super nawet bez polepszczy :) PK950 napewno wygląda nowoczesniej ale w jego szybie mimo filtra jednak sporo sie odbija...
zapomniałem dodać że bardzo fachowa ekipa przyjechała ze swoim wieszakiem i mi go w promocji powiesiła na ścianie :)
 
Do góry