Jaka platforme wybrac?

dexter10

New member
Witam, od razu zaznacze ze szukalem informacji w internecie ale nie znalazlem na 100% odpowiedzi, a przed zakupem chce byc pewny. Wiec chodzi mi oto ze chce kupic jakas telewizje zeby moc ogladac lige hiszpanska, oczywiscie chodzi oto zeby byly zawsze mecz dwoch najwiekszych w tamtej lidze, Czyli Real Madryt i Barcelona. Wiem ze niektore telewizje kiedys nadawaly tylko jeden z tych dwoch meczy, i nie wiem kto na ten sezon ma wykupione prawa.
Oprocz tego powinne sie tez znalezc 'zwykle kanaly' TVP1/2, TVN, polsat itd.
Myslalem nad cyfra + i pakiet Canal + Start HD. Jesli sie nie myle to na tym Canal + Gol HD beda te mecze lecialy, ale jak juz pisalem nie jestem pewien wiec wole zapytac.
Od razu jakby ktos mogl powiedziec jaka jest roznica miedzy tymi dekoderami ktore oferuja?
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Liga hiszpanska, wloska, francuska, angielska i polska tylko w c+. Do tego bundesliga ale ona jest wszedzie tam gdzie eurosport 2.
 

dexter10

New member
Tak jak myslalem, ten najtanszy pakiet zeby ogladac mecz to Canal + HD Start.
A co z tymi dekoderami? Jeden jest za 10zl/mies. drugi za 5zl i jeden za 0zl.

sa tam jakies roznice w rozdzielczosci, dyski twarde itd. ale sie kompletnien a tym nie znam. Ktos by mogl cos podpowiedziec?
 

robertss

New member
Tak jak myslalem, ten najtanszy pakiet zeby ogladac mecz to Canal + HD Start.
A co z tymi dekoderami? Jeden jest za 10zl/mies. drugi za 5zl i jeden za 0zl.

sa tam jakies roznice w rozdzielczosci, dyski twarde itd. ale sie kompletnien a tym nie znam. Ktos by mogl cos podpowiedziec?

PACE PVR HD, PHILIPS PVR HD - to dekodery HD z dyskiem twardym, SAGEMCOM DSI87 HD, SAGEMCOM DSI83 HD, PHILIPS DSR 6201 HD - tunery HD pozostałe jak: THOMSON, PACE DSR 2221,31, STRONG STR 6860,80, PHILIPS DSR 3201, SAGEM, MEDIASTA - to tunery SD.




 
Do góry