Jaką platforme cyfrową wziąc ?

maxamorio

New member
Witam,
Od kilku miesięcy mam Grundig 32 LXW 82-8600 DL
Obecnie posiadamy telewizję kablową UPC, ale nie jesteśmy z ich usług zadowoleni i planujemy przejść na TV cyfrową.



Chce przeznaczyć na to max 60zł/m-c abonamentu.

Pod uwagę biorę wszystkie platformy cyfrowe.

Mam nadzieje, że mi coś doradzicie.


Pozdrawiam, Maxamorio
 

klolik

New member
Słuchaj, zależy co chcesz oglądać. W każdej z platform znajdziesz coś w tej cenie. Każda też oferuje rozmaite programy i ma inną ofertę. Interesują Cię programy SD czy HD, jakość czy bardziej ilość kanałów, itd.

O platformach było już kilka tematów - szukanie nie boli.

Pozdrawiam
 

SobekMielec

New member
Ciężko jest co kolwiek doradzać przy takich prośbach ... każdy ma swój gust i każdy lubi co innego oglądać ... O gustach się podobno nie dyskutuje więc wszystko zalezy od ciebie
 

fiaam

New member
maxamorio napisał:
Witam,
Od kilku miesięcy mam Grundig 32 LXW 82-8600 DL
Obecnie posiadamy telewizję kablową UPC, ale nie jesteśmy z ich usług zadowoleni i planujemy przejść na TV cyfrową.



Chce przeznaczyć na to max 60zł/m-c abonamentu.

Pod uwagę biorę wszystkie platformy cyfrowe.

Mam nadzieje, że mi coś doradzicie.


Pozdrawiam, Maxamorio

Za 48 zł w telewizji "n" możesz mieć całkiem ciekawą ofertę z 4 kanałami HD. Za tą kwotę możesz kupić 3 pakiety: sport,hity filmowe i pakiet kultura nauka...pakiet "informacje" dostajesz gratis. Możesz zrezygnować z któregoś z pakietów który Ci proponuję, wykupić dwa za 32 zł i do tego paczkę HBO za 25 zł (razem 57zł) i masz wypas. Napisz co chcesz oglądać, bo może nie interesują Cię kanaly HD, wtedy godny uwagi jest pakiet Polsatu Cyfrowego.
 
Ostatnia edycja:

Sansei6

Member
Bez reklam
Hmm ja może tak laicko, ale liczę na wyrozumiałość ;)
To np w podanej wyżej przez kolegę cenie, która platforma zoferuje najwięcej kanałów?
A ogólnie to która platforma oferuje najwięcej kanałów?
Która proponuje najwięcej polskojęzycznych kanałów?
Jestem ciężkim fanem formuły 1, która platforma zaoferowała by mi najwięcej kanałów na których mógłbym oglądać ten sport w jak najlepszej jakości i ilości?
Z góry dzięki ;)
 

klolik

New member
A sam nie potrafisz wejść na strony C+, CP czy n-ki i policzyć?
W każdej ofercie jest coś innego. Dopasuj ofertę pod siebie. Nikt tego za Ciebie nie zrobi.
 

Mane

New member
Sansei6 napisał:
Hmm ja może tak laicko, ale liczę na wyrozumiałość ;)
To np w podanej wyżej przez kolegę cenie, która platforma zoferuje najwięcej kanałów?
A ogólnie to która platforma oferuje najwięcej kanałów?
Która proponuje najwięcej polskojęzycznych kanałów?
Jestem ciężkim fanem formuły 1, która platforma zaoferowała by mi najwięcej kanałów na których mógłbym oglądać ten sport w jak najlepszej jakości i ilości?
Z góry dzięki ;)

Skoro jestes fanem F1 jest tylko jedna opcja Cyfrowy Polsat, tez jak bede mial lcd to prawdopodobnie wezme cp pakiet podstawowy wynosi 38zł (w którym jest polsat sport no i polast zadna platforma go niema a naktorych jest f1 ;))dorzucasz hbo za 20zł i powinno byc calkiem spoko :D
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Dzięki, no właśnie głównie przez F1 się tak skłaniałem do PS, choć RTL mają i inne ;) no i może być też transmisja na innych kanałach. Polsat ogólnie kiepsko miał z komentarzem, choć jak M. Sokół tam teraz jest to się poprawia.
A i dzięki za zestawienia kanałów, myślałem, że platformy się niektóre dogadały i kanałamui swymi nieco się wymienili itp, a tu nie ;)
 

Mane

New member
Na polsat sport masz dodatkowo wszytkie piatkowe i sobotnie treningi wiec jak jestes prawdziwym maniakiem to dosyc duza zacheta ;)
 

tiesto12

New member
najlepsza jest cyfra plus gdyz masz tam lige polska angielska włoska francuska i hiszpanska w dodatku eurolige kosykarzy, nba a formułe to sobie obejrzysz na niemieckich kanałach. Na n nie ma nic sportowego bo maja tylko nhl no i tvp sport ktore nadaje beznadziejne i niszowe rzeczy. W polscacie masz za t o siatkowke i koszykowke polska i rozgrywki pucharowe w dodatku lige szkocha grecka i holenderska ale ja tam wole pilke nozna na wyzszym poziomie czyli w cyfrze plus. Poza tym plae za to wszystko 52 zl miesiecznie i dekoder i antene mam na wlasnosc - istaniala taka promocja w cyfrze i chyba nadal istnieje. 52 zl to nie tak duzo a mam pakiet podstawowy w ktorym sa najwazniejsze polskie i zagranicznestacje plus pakiet canal plus. Polecam.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Powiem, szczerze, nienawidzę piłki nożnej i tak mam jej przesyt i za dużo jej wszędzie. Kocham F1 lubię inne sporty motorowe, snookera i darty, żadne inne piłki mnie nie interesują ;) ale dzięki za info.
 

sauber79

New member
tkirmuc napisał:
A tak serio - to jakość, z jaką Polsat transmituje F1 to skandal.

Szef F1 Bernie Ecclestone twierdzi, że regularne transmisje HD będą wprowadzone dopiero pod koniec roku. Zależy to od zainteresowania poszczególnych nadawców na całym świecie, którzy chcieliby zapłacić za prawa do takich transmisji. Należy mieć nadzieję, że nowy kanał Polsat Sport HD skorzysta z tej okazji.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
no nie wiem czy będzie ich stać ;) no i chyba jeszcze nie rozwiązano problemów z technologią HD z kamer pokładowych?
 

dedal

New member
Wybór pomiędzy Cyfrą a Enką

W sumie ten sam wybór jest i w Cyfrze i w Ence, tyle że Enka jest tańsza i nie podwyższa ciągle cen. Cyfra natomiast ma większy zasięg jeszcze. Sam się zastanawiam nad zmianą - bo po co przepłacać.
 
Do góry