Jaka najlepsza karta PCI do HD

Sir_Yaro

New member
Witam.
Wiem oczywiscie ze sama karta graficzna ma relatywnie male znaczenie przy odtwarzaniu strumieni HD. Jednak zintegrowane badziewie ktore mam u siebie na plycie po prostu daje do office a nie do jakichkolwiek filmow.
Ze wzgledu ze jest to miniPC mam tam sloty tylko na 2 karty PCI (nie PCI-express!).

Szukam jakis opinni na temat jaka karta PCI byla by najlepsza do odtwarzania standardowych filmow i oczywiscie HD.
 

cytek

New member
A właśnie że ma wszystkie karty graficzne gForce serii 7 oraz 8 bez GTS i GTX wspomagają odtwarzanie filmów HD odciążając procesor. Technologia ta jeśli dobrze pamiętam nazywa się Pure Video.
 

redlum

New member
Bez reklam
No tak - ale tylko przy ogladaniu filmow Bluray lub HDDVD - przy ogladaniu mkv z x.264 - przydatnosc takiej karty jest znikoma - liczy sie tylko procek.
 

Sir_Yaro

New member
Czyli sugerujecie aby olac raczej wymiane karty (wbudowana Intel Media Accelerator 950) i dopalic procek lub dorzucic ramu. Tak?

Po za tym wydaje mi sie ze GF 7 i 8 nie byly juz robione na PCI. Nie sprawdzalem co prawda tego ale to ciut zbyt nowa technologia IMO aby sie na PCI znalazla....
 
Do góry