Jaka mini wieża do 500 zł?

ryjoslaw

New member
Witam!
Od dłuższego czasu rozglądam się za sprzętem stereo "mini". Mam pytanko, którą wieżyczkę wybrać tak do 500 zł. Nie spodziewam się cudów, ale który producent w tej cenie daje najlepszą jakość dźwięku w ym przedziale cenowym. Zastanawiam się nad :
http://www.ceneo.pl/3348013

Czy to będzie dobry wybór czy może coś innego?
Wielkie dzięki za każdą wypowiedź.
Pozdrawiam
 

To-masz

New member
W tej cenie to faktycznie fajerwerków nie będzie, kup to co ci się podoba.
Wszystkie mini/mikro systemiki są podobne, może to --> JVC UX-G375.
 
D

Deleted member 141725

Guest
znajoma ma Panasonic SC-PM42 chyba dała 520zł. Gra przyjemnie jak na mikrusa.
 

daroda

Klub HDTV.com.pl
VIP
Także szukałem czegoś w tym przedziale, ale zdecydowałem się podnieśc półkę o parę stów.
Do 500 zeta potwierdzam, ten Panas PM42 całkiem, całkiem, za podobną kasę dostaniesz też Philipsa MCM 712. Moim zdaniem nieco lepszy, ale porównaj sam, bo z kolei Panas wg mnie ma lepsze sterowanie dźwiękiem. Zresztą w tym przedziale różnice są subiektywne
 

ryjoslaw

New member
Tak czytam ostatnio na temat mini zestawów stereo i wpadło mi w oko jeszcze takie coś:

http://www.ceneo.pl/327583

lub

http://www.ceneo.pl/1844080

Wiem, że ten Philips przekracza mój budżet o którym wspominałem na początku, ale jeśli jest naprawde różnica w dźwięku to będę skory dopłacić. I teraz pytanie czy warto czy to będzie podobny poziom? Obecnie słucham stereo na amplitunerze KD Onkyo 605 i KEF C7, ale to ma być coś w miarę przyzwoicie grającego do małego pokoju. Z góry wielkie dzięki.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Odkopie temat.
Budzet mam podobny 400-500zl.
Interesuje mnie wieza mini.
Pokoj 17m2.
Lubie ladne brzmienie ;)

Do odsluchania mam kilkadziesiat plyt CD z mp3, a tak to slucham glownie radia.
Wymagany port USB.
Wiezyczka bedzie podlaczana tez do tv Samsung C650.

Co w tej cenie mozecie polecic?

Wczesniejsze zalozenie to byl zakup uzywanego amplitunera plus kolumny, ale jednak miejsca brak na ten zestaw.
 
Ostatnia edycja:

astw

New member
W mojej ocenie zakup takiego zestawu powinien być poprzedzony jego odsłuchaniem. Dźwięk naprawdę się różni. Jest np. mała ładna wieża Sharp z DVD i HDMI, która może nadawać się do podłączenia do TV. XL-E171DVH Kosztuje trochę więcej niż 500 zł. Trzeba jednak posłuchać jak gra, gdyż moim zdaniem dźwięk ma dużo basów i nie każdy to akceptuje. Jeśli ktoś basy lubi, wieża zdecydowanie powinna przypaść mu do gustu; dzwięk jest bardzo ładny.
Są też niedrogie zestawy SONY w cenie od 290 zł, np. SONY CMTEH15.CEL lub od 279 zł SONY CMT-FX200. W mojej ocenie dźwięk jest rewelacyjny uwzględniając cenę produktu.
Jest także ciekawy zestaw JVC UX-TB30 w cenie 499 zł. Bardzo ładny wygląd, dźwięk i ciekawa cena.
Ale raz jeszcze napiszę: przed zakupem trzeba posłuchać sprzętu.
 
Ostatnia edycja:

Jericho24

Member
Bez reklam
Dzieki za odpowiedz.
Bylem w paru sklepach zorientowac sie wstepnie w jakosci grania.
Wiekszosc sprzetu ponizej 700zl grala bradzo slabo jak dla mnie.
Posluchalem rowniez jakiegos Pioneera za 1200zl ktory stal sie dla mnie wyznacznikiem dla tanszych zestawow, bo gral naprawde fajnie.Ciekawie takze zagrał Phillips MCM 3000 oraz Sharp XLHF201.
Niestety nie kazda wieza potrafila odczytac mojego pendriva 8GB w NTFS.


Niestety wsrod wiez ponizej 500zl ciezko jest znalezc aby mialy jeszcze mozliwosc podlaczenia TV. Tylko port USB i AUX.
 
Do góry