Jaka karta do kamery HMX-H200

wilkowski111

New member
Witam wszystkich, to mój pierwszy post.
Jestem zdecydowany zakupić kamerę Samsung HMX-H200, ale...
W instrukcji elektronicznej napisano, że do poprawnego zapisu filmów potrzebna jest karta o klasie wyższej niż 6. Tzn., że jedynym wyborem jest 10? Mój znajomy ma Sony CX115 bez problemu kręci nawet na klasie 2. Dodam, że H200 kręci tylko w 1080i 50 Hz, a nie w 1080p.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Witam wszystkich, to mój pierwszy post.
Jestem zdecydowany zakupić kamerę Samsung HMX-H200, ale....

Zdecydowanie odradzam. Spryciarze, wiedzą że kamera nagra na karcie klasy (2, ale gdyby były kłopoty z 4ka lub 6tka, ze wzgledu na bublowaty egzemplarz kamery, to odmówią Ci gwarancji.

Nie musi tak być, ale cwaniaczki się zabezpieczyli. To nie w porządku, tak uważam.
Albo cos źle przeczytałeś. Na stronie Samsung.pl jest napisane że może być karta SD lub SDHC
kart SD klasy 10 nigdy nie było.
Nawet dla kart SDHC, klasa 10 to ewenement
 

Grzesiek740

New member
Witam,
Mam taką kamerkę.
Mam pytanie do Kolegi, czy kamera odtwarza obraz ciągły po podłączeniu do TV czy są przerwy pomiędzy poszczególnymi ujęciami (1 do 2 sekund)? Może moja jest zepsuta? Moja karta to class6 sandisk extreme HD Video.
 

wilkowski111

New member
Niestety, ale nie wiem. Każdy materiał od razu wrzucam na dysk i dalej do obróbki w Vegasie. Na telewizorze, bezpośrednio, nie oglądałem jeszcze.
 

jungla99

New member
Witam może ktoś wrzucić jakiś filmik nagrany tą kamerą bo jestem zainteresowany jej kupnem. Najlepiej żeby filmik był zrzucony bezpośrednio z kamery bez przerabiania .
 

falkirk

New member
drżący obraz w wyświetlaczu kamery

Witam wszystkich,

Pytam użytkowników kamerki Samsung HMX-H200. Dziś ją kupiłem i mam jedno zapytanie: mianowicie w wyświetlaczu obraz głównie chodzi o pozycje menu - lekko drży. Tak jakby był lekko przesunięty do góry.
Czy w tych kamerkach już tak jest czy w mojej jest coś nie tak?
Proszę o informację.

pozdr
falkirk
 
Do góry