jaka kamerka za 2500zl

ministerpl

New member
czesc jak w temacie szukam niedrogiej kamerki, najlepiej zeby miala dysk.

ogolnie moją uwagę przykuły 3 modele:

Sony DCR-SR290 E
System zapisu: HDD 40 GB Matryca CCD (MPx): 4,6
Zoom optyczny: 10 Zoom cyfrowy: 20

Sony DCR-SR190 E
System zapisu: HDD 40 GB Matryca CCD (MPx): 2,3
Zoom optyczny: 10 Zoom cyfrowy: 80
Ekran: 2,7 cala Waga:

Sony HDR-UX3 E
System zapisu: DVD Matryca CCD (MPx): 2,1
Zoom optyczny: 10 Zoom cyfrowy: 80
Ekran: 2,7 cala Waga:
 

pxl666

Member
Bez reklam
ministerpl napisał:
czesc jak w temacie szukam niedrogiej kamerki, najlepiej zeby miala dysk.

ogolnie moją uwagę przykuły 3 modele:

Sony DCR-SR290 E
System zapisu: HDD 40 GB Matryca CCD (MPx): 4,6
Zoom optyczny: 10 Zoom cyfrowy: 20

Sony DCR-SR190 E
System zapisu: HDD 40 GB Matryca CCD (MPx): 2,3
Zoom optyczny: 10 Zoom cyfrowy: 80
Ekran: 2,7 cala Waga:

Sony HDR-UX3 E
System zapisu: DVD Matryca CCD (MPx): 2,1
Zoom optyczny: 10 Zoom cyfrowy: 80
Ekran: 2,7 cala Waga:

nie chce byc wredny ale to juz n-ty post pod takim tytulem...ludzie forum jest od tego zeby czytac stare posty - opcja szukaj dziala...
 

seneka

Member
Z tych kamer co wymieniłeś zdecydowanie najlepsza jest Sony DCR-SR290 - duża matryca i stabilizator optyczny. Tyle że ta kamera kosztuje 2700 zł + torba+ druga bateria+ wysyłka = dodatkowe 200 zł czyli w sumie 2900 zł.
Za 500 zł więcej (3200 zł) mozesz kupić Canona HV20 który jest o klasę lepszy od Sony DCR-SR290.
Jeśli ostateczną barierą jest 3000 zł to kup Sony, jesli możesz wydać do 3400 zł (CANON+ dodatki) nawet się nie zastanawiaj i kup canona.
http://www.skapiec.pl/site/cat/18/comp/151379
 

Gucio50

New member
Bez reklam
ministerpl napisał:
Sony HDR-UX3 E
System zapisu: DVD Matryca CCD (MPx): 2,1
Zoom optyczny: 10 Zoom cyfrowy: 80
Ekran: 2,7 cala Waga:

Ja ją mam, to kamera HighDefinition Full HD 1080
Tu możesz ja kupić za 2500
http://www.skapiec.pl/site/red/195/144525/2899124

Zapisuje płyty DVD 8cm w formacke m2ts, które potrafi odczytać ona sama, PowerDVD i Pinnacle Studio 11.1 wersje ostatnie i Nero 8 na komputerze.

Prawdopodobnie potrafi też SonyPlay Satation :krol: z czytnikiem Blu-Ray "NIE UMIE" natomiast odtwarzacz Blu-Ray BD P-1000 Samsunga, wiem bo mam go :( :p, nie przeszkadza mi to go chwalić za nizka cenę, rewelacyjny obraz HD i bardzo dobry upScaller dla płyt DVD , które odtwarza więcej niż świetnie :eek:, w porównaniu ze standardowym odtwarzaczem DVD.
 
Ostatnia edycja:

viValdi

New member
Bez reklam
No to ja głosuję za Sony UX3.
SD nie ma porównania do HiDef - za te same pieniądze znacznie lepsza jakość.
 

ministerpl

New member
Gucio50 napisał:
Ja ją mam, to kamera HighDefinition Full HD 1080
Tu możesz ja kupić za 2500
http://www.skapiec.pl/site/red/195/144525/2899124

Zapisuje płyty DVD 8cm w formacke m2ts, które potrafi odczytać ona sama, PowerDVD i Pinnacle Studio 11.1 wersje ostatnie i Nero 8 na komputerze.

Prawdopodobnie potrafi też SonyPlay Satation :krol: z czytnikiem Blu-Ray "NIE UMIE" natomiast odtwarzacz Blu-Ray BD P-1000 Samsunga, wiem bo mam go :( :p, nie przeszkadza mi to go chwalić za nizka cenę, rewelacyjny obraz HD i bardzo dobry upScaller dla płyt DVD , które odtwarza więcej niż świetnie :eek:, w porównaniu ze standardowym odtwarzaczem DVD.

acha a powiedz ile na taką jedna plytkę sie zmiesci materialu w HD, a ile w slabszej rozdzielczosci ? i propo to są zwykle plyty czy jakies specjalne ? ile czasu trzyma bateria ? jak jest z nawgrywaniem podczas jazdy po "polskich" drogach (podczas wstrząsów - plytki nie wypadaja z toru ? )
 
Do góry