Jaka kamera

akejup

New member
Od dwóch tygodni przegladam róznego rodzaju artykuły, fora, sklepy i opinie i nadal nie mogę zdecydować się na kamerę. Mam do wyboru kamery;
1) JVC GZ-HD5
2) JVC GZ-HD6
3) SONY HDR-SR10E
4) PANASONIC HDC HS9
Ponieważ nie znam się na tego rodzaju sprzęcie proszę o jakąś skromną poradę co do mego wyboru. Dużo można przeczytać na różnego rodzaju stronach ale jak się czlowiek na tym nie zna to i czytanie jest mało zrozumiałe.
 

Knob

New member
Moze najpierw okresl swoje potrzeby i oczekiwania co do kamery no i oczywiste jaka sume mozesz na nia przeznaczyc.

Pozdro
 

akejup

New member
Knob napisał:
Moze najpierw okresl swoje potrzeby i oczekiwania co do kamery no i oczywiste jaka sume mozesz na nia przeznaczyc.

Pozdro


Potrzebuję kamery do nagrań amatorskich, do użytku domowego. Na pewno nie będę bawił się w obróbkę nagrań bo na to nie ma czasu, Co do oczekiwań to na pewno chciałbym mieć coś dobrego. Po tym względem jestem laikiem. Jeśli chodzi o kasę to mogę przeznaczyć 2,0-2,5 tys.
Pozdrawiam
 

Knob

New member
Zalezy ci bardziej na jakosci obrazu czy funkcionalnosci kamery? jezeli obraz to canon hf 10 hf100 ewetualnie hv30, jak funkcionalnosc to panasonik sd100. Nie jestem ekspertem ale tez szukam kamery juz od ponad miecha i postawilem na hv30 ze wzgledu na najlepsz ajakosc obrazu i zapis na taśmach miniDv z raci tego ze nie mam poteznego kompa.
 
Do góry