Jaka kamera z HDD do 1500

Zielin99

New member
Z tego co jest dostepne na rynku wybralem nastepujace modele:
Panasonic SDR H20
JVC GZ MG130
JVC GZ MG135
SONY DCR SR32
SONY DCR SR35
JVC GZ MG155

Glowne zastosowanie to amatorskie nagrania, z latwa mozliwoscia przerzucania do kompa dlatego HDD.

Co mozecie polecic z tych modeli, lub moze innych dobrych ktore pominalem.
 

Zielin99

New member
Tez moim faworytetm jest GZ MG 155 JVC z samych danych fabrycznych wyglada lepiej, jako jedyna ma 1.1Mpix mieszczaca sie w tej cenie.
 

rafal5570

New member
Zielin99 napisał:
Z tego co jest dostepne na rynku wybralem nastepujace modele:
Panasonic SDR H20
JVC GZ MG130
JVC GZ MG135
SONY DCR SR32
SONY DCR SR35
JVC GZ MG155

Glowne zastosowanie to amatorskie nagrania, z latwa mozliwoscia przerzucania do kompa dlatego HDD.

Co mozecie polecic z tych modeli, lub moze innych dobrych ktore pominalem.


Kolego daj sobie spokój z kamerami HDD. Jesli chodzi o JVC to testowałem je wszyskie bo też miałem zamiar takową kupić. Obraz w porównaniu do mojej starej kamery DV (i to na dodatek Samsunga) był o wiele gorszy, nie mówiąc już o edycji materiału. Z testowanych przeze mnie kamer OK była tylko jedna - o ile pamiętam JVC 575, ale jej cena była z księżyca. W końcu po "przejściu" całego forum zdecydowałem się na Canona HV10 (2500 zeta 6 mes. temu) i teraz nie oddał bym jego za żadne skarby (no może z wyjątkiem mikrofonu bo to straszny badziew). Jest to kamera HDV i po dokupieniu odtwarzacza HD DVD (kupisz go za 500 zeta) możesz sobie wypalić płytkę HD na swojej nagrywarce i cieszyć się obrazem i jakością, która (w porównaniu do DV i nie mówiąc o HDD) rzuca na kolana
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale wątek dotyczy ceny do 1500 zł .
http://www.videozona***/photo_tests/Ind/index.asp
poczytaj sobie i obejrzyj testy.
JVC spokojnie możesz kupować.
 

Zielin99

New member
Kamere chce kupic moja dziewczyna i ma na ten cel przeznaczone max 1500 i ani grosza wiecej. Jakiej by nie kupila i tak bedzie zadowolona, tylko chce aby byla to jak najlepsza za ta cene.
 

worldidol

New member
Zielin99 napisał:
Jakiej by nie kupila i tak bedzie zadowolona, tylko chce aby byla to jak najlepsza za ta cene.
Tak może się wydawać przy kupowaniu pierwszej kamery. Kamery z najniższych półek zadowolą tylko najbardziej tolerancyjną osobę. Tolerancyjną na szumy, wyprane kolorki, ogólnie nieciekawy obraz. Za 1500 zł lepiej kup kamerę MiniDV, bo te z HDD są ogólnie nieco droższe. Ich niska cena wynika z oszczędzania na wszystkim - obraz nie może być przyzwoity.
 
Do góry