Jaka kamera niskobudżetowa?

mperlam

New member
Cześć. Zaczynam moją przygodę z kamerami dlatego proszę o poradę. Chcę kupić tanią kamerę za 500-600 zł (na Allegro - najlepiej używaną aby był to wyższy model). Moje wymagania są stosunkowo niewielkie. Chcę kręcić filmiki na YouTube z testami (kamera cały czas będzie stała, oświetlenie raczej sztuczne, zoom jest mi zbędny - oczywiście jakiś lepiej aby był, stabilizacja może być elektroniczna). Filmy oczywiście w jakości 720p, full HD mnie nie interesuje za bardzo. Szukałem, szukałem ale totalnie się zmieszałem bo każdy proponuje co innego.

Tak jak pisałem - kamerę chcę kupić na Allegro więc pułap cenowy nówki może przekraczać minimalnie 600 zł. Nie spodziewam się fajerwerków ale nie chcę się męczyć nieudanym zakupem dlatego pytam co będzie dla mnie idealne.

Proszę o pomoc.
 

mperlam

New member
No dobra, teraz górna granica to jakieś 800 zł (w sklepie internetowym) i raczej tylko nówka (dla spokoju :)). Czy mógłby mnie ktoś nakierować na właściwe tory? Bardzo zależy mi na wybraniu przyzwoitego modelu a kamerkę chcę kupić najlepiej jeszcze dziś.
 

Bludisk

New member
Możesz skontaktować się z ludźmi z winmar.pl Powiedzieć o co Ci chodzi czego potrzebujesz. Na pewno coś Ci doradzą. Do 800 złotych chyba niełatwo będzie znaleźć kamerkę 720p :/ - chyba jedynie coś z JVC. Ale zapytaj tam.
 
Do góry