Jaka kamera do 1000 zł

Bazyliszeka

New member
Chciałbym kupić kamerę HD do 1000 zł ew jeżeli była by duża różnica w jakości to można dodać trochę max do 1200 zł.
Kamera potrzebna do kręcenia większość w pomieszczeniach zamkniętych, trochę na dworze.
Raczej na karty SDHC ew HDD.
Również będę nią robił zdjęcia ale oczywiście więcej filmów.
Jestem totalnym amatorem w tej kwestii i proszę o pomoc znawców tematu których na tym forum nie brakuje.
 
Ostatnia edycja:

marder

Member
Chciałbym kupić kamerę HD do 1000 zł ew jeżeli była by duża różnica w jakości to można dodać trochę max do 1200 zł.
Kamera potrzebna do kręcenia większość w pomieszczeniach zamkniętych, trochę na dworze.
Raczej na karty SDHC ew HDD.
Również będę nią robił zdjęcia ale oczywiście więcej filmów.
Jestem totalnym amatorem w tej kwestii i proszę o pomoc znawców tematu których na tym forum nie brakuje.
Za te pieniądze nie kupisz nic dobrego. Lepiej się wstrzymaj z zakupem i dozbieraj drugie tyle, do tego czasu kręć jakimś aparatem czy innym smartfonem, efekt będzie podobny do tego jakbyś kręcił kamerą za tysiąc.
 

Bazyliszeka

New member
Gdyby to było takie proste to bym nazbierał ale nie ma takiej możliwości i tylko tyle jestem w stanie wydać i proszę o poradę który sprzęt w tej cenie jest najlepszy.
 

rcwarez

New member
Samsung HMX-H203 do HMX-H205 dosyć dobra jakość obrazu (oglądałem na tv 32" full HD), BSI CMOS. Sony HDR-CX115 też niczego sobie.
 
Do góry