Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

Carbon_

New member
Bez reklam
Demon's Souls - naprawdę świetny cRPG od From Software. Nie jest to erpeg pokroju Obliviona czy Fallouta. To raczej typ Hack and Slash lub Dungeon Crawl, chyli chodzimy, ubijamy, pakujemy staty i bronie oraz zbieramy tony żelastwa.. bez jakiejś większej fabuły (Diablo, King's Field). Największą zaletą gry jest jej wspaniały klimat oraz wysoki poziom trudności (w dużej mierze zależny od podejścia). Gra nie wybacza najmniejszych błędów i większość graczy będzie łamać na niej zęby. To nie spacerek po parku jak w większości produkcji nawet na wyższych poziomach trudności. Tutaj poziom wynika z czegoś innego i gdybym miał go porównać podałbym takie tytuły jak pierwszy Ninja Gaiden czy Viewtiful Joe, czyli gier bardzo trudnych, ale dających masę radości i satysfakcji. Gram w Asian Version (j. ang), ale w październiku wychodzi wersja amerykańska, niestety chyba z obniżonym poziomem trudności.
 
Ostatnia edycja:

MohSETH

New member
Witajcie!

Od kilku dni chodzi za mną PS3 chciałbym w nią zagrać z moją dziwczyną. Tylko zastanawiam się czy nie jesteśmy za starzy, mamy po 25 lat;) Jednak pamiętam czasy MGS FF no i Tekkena. Moglibyście polecić mi grę dla mnie i dla mojej kobiety? Kobita lubi wszystko prócz stategii... Lubi szybką akcję...

Pozdrawiam
 

janek01

New member
Jak z kobietą to można pograć w "Potwory kontra obcy" ;D tak na początek albo coś bardziej wybujałego i komicznego jak "Mini ninja"! może się dziewczyna interesuję i lubi piłkę, to szybka jest oczywiście fifa, albo pościgajcie sie w NFS tylko któreś z wersji poniżej underground! A i nie zapomnijcie, żeby sobie wersję gier kupować oryginalne bo w piratach często macie poblokowane możliwości grania na multiplayerze, a za oryginałkę dużo na pewno nie zapłacicie:)
 

janek01

New member
o piratach to było ad hoc:D wiadomo, że zawsze kusi grać na kompie i kusi piratowanie! a zawsze lepiej mieć oryginalną wersję, które teraz są tanie okrutnie.Osobiście, sto razy bardziej wole grać na kompie bo i różne rzeczy mogę przy okazji robić i gierki nie kosztują tyle co na PS:) chociaż autem chyba jest to, że mam monitorek 22-calowy tanim kosztem zakupiony na 3kropki.pl i śmigam sobie prawie jakbym grał na PS3, ale możecie rozkminić sobie za monitor dałem coś ok.800zł a jakoś niewspółmierna do ceny na plus oczywiście;)
 
Ostatnia edycja:

kubis

New member
Panowie jutro kupuję po wielkich bojach z żoną PS3 i moje pytanie jaką grę z gatunku samochodów wyścigowych polecacie? wiem, że jest ich sporo i może zacznę od NFS a może coś innego np Gran Turismo 5 Prologue
Pzdr
 
Ostatnia edycja:

janek01

New member
nfs

jeśli masz na tyle kasy, żeby pozwolić sobie na zakup dwóch gierek to zachęcam:) Osobiście na doby początek polecałbym którąś z wersji NFS, gdzie jest prostszy sposób prowadzenia samochodu, łatwe menu i nie jakiś rozszalałe wymagania jeśli chodzi o sprzęt. Natomiast Grand Turismo jest bardziej oparte na rozbudowanym sposobie wyścigów. Tak więc jeśli masz pięniędzy na tyle to obydwie, jeśli nie to na dobry początek standardowo dla wszystkich maniaków "wyścigówek" NFS:) ja sam zakupiłem już jakiś czasem temu w sklepie internetowym 3kropki.pl te gierki i jestem zadowolony:)
 
Ostatnia edycja:

Buria

New member
Sprawa jest taka: siostra (18l.) podpatrzyła jak gram w Uncharted 2 i jej się spodobalo, co mnie trochę zdziwiło, bo nigdy nie przepadała za grami. Kilka dni później poprosiła mnie żebym kupił jej jakąś grę w podobnym stylu, tyle, że bez strzelania (eh te kobity ;p) - wiecie, chodzi o jakąś grę platformową/zręcznościową. W tym temacie nie jestem za bardzo obeznany dlatego proszę o pomoc.
Pierwsze co mi się nasunęło to Ratchet&Clank, ale siostrze (po obejrzeniu kilku filmów na yt i poczytaniu rec) nie za bardzo się spodobała. Macie jakieś inne typy?
 

tomiga

New member
Buria napisał:
Sprawa jest taka: siostra (18l.) podpatrzyła jak gram w Uncharted 2 i jej się spodobalo, co mnie trochę zdziwiło, bo nigdy nie przepadała za grami. Kilka dni później poprosiła mnie żebym kupił jej jakąś grę w podobnym stylu, tyle, że bez strzelania (eh te kobity ;p) - wiecie, chodzi o jakąś grę platformową/zręcznościową. W tym temacie nie jestem za bardzo obeznany dlatego proszę o pomoc.
Pierwsze co mi się nasunęło to Ratchet&Clank, ale siostrze (po obejrzeniu kilku filmów na yt i poczytaniu rec) nie za bardzo się spodobała. Macie jakieś inne typy?

Moze Tomb Raider Underworld
 
Do góry