Jak zwykle dla Was, ktoś wpada z palącym problemem :) Potrzeba 46-47'' 100Hz

Marcelus2k

New member
Witajcie.
Wiem, że można mieć obiekcje przed userami którzy wpadają z jednym problemem a potem znikają.
Często wręcz żądają pomocy. Znam to z "mojego" forum.
Jednak gdzie mam pójść, jak nie do znawców tematu?

Ja proszę :wink: o pomoc, sprawa jest pilna. Euro praktycznie tuż tuż, a obiecałem Ojcu telewizor w prezencie.
Praktycznie w ostatniej chwili zorientowałem się że "prawie" kupiłem Samsunga 100Hz..... ale to był 50Hz z tym 100 Clear Motion Rate.
Dziękuje, postoje. Ciśnienie skoczyło, tym bardziej że sprzedawca przytaknął na pytanie o odświeżanie.

Chciałbym kupić telewizor 46-47cali z rzeczywistymi 100Hz. Nie musi mieć żadnych bajerów, Tata i tak z nich nie będzie korzystał, a tylko windują cenę. Oczywiście odtwarzanie mediów z USB bardzo mile widziane.
Cena.... byleby mnie nie zabiła. Nie chce dać za TV 4000+. A tak serio, jak najmniejsza.
Ofert poszukam, jednak doradźcie co do modelu.

Z góry dziękuje.....
 

Marcelus2k

New member
Dzięki Kiki za pomocną dłoń.
Na razie wertuje, czytam.....
Przeczytałem cały temat odnośnie Philipsa. Co prawda, 3D przyda się pewnie od święta, ale zastanawiam się nad 5507.
Jak czytałem, pomyślałem sobie: nieważne czego dotyczy forum, hodowli pietruszki, motoryzacji czy sudoku, zdania jak zwykle są podzielone. :)
 

Marcelus2k

New member
farba
Wp.pl raczej nie należy do wyroczni i to nie tylko w sprawach telewizorów. ;)
Tak czy inaczej, dzięki, przeczytałem.
 

farba

New member
trochetechniki.pl nie należy do WP tylko do Onetu, który posiada w swej stajni, m.in. specjalistyczne portale jak np pclab.pl
To tak gwoli wyjaśnienia.
 
Do góry