Jak zgrać 12 godz z HDD -> DVD w RDR-HX750?

Rafi_1_2_3

New member
Witam
Mam problem. Nie wiem jak mogę zgrać 12 godz programu z HDD na płyty DVD. Chodzi o to aby to zrobić w szybki sposób.
Please! HELP!
 

jarwisz

New member
Bez reklam
najszybszym sposobem to podzielić owe 12 godzin na 6 plików 2 godzinnych i wypalić je na 6 dvd+r.Możesz użyć też dvd+dl ale prędkość nagrywania bedzie mniejsza

pozd
 

Rafi_1_2_3

New member
jarwisz napisał:
najszybszym sposobem to podzielić owe 12 godzin na 6 plików 2 godzinnych i wypalić je na 6 dvd+r.Możesz użyć też dvd+dl ale prędkość nagrywania bedzie mniejsza

pozd
No tak ale musze to nagrywać 6 x 2 godz? Tak właśnie zrobiłem. Ale to się nagrywa w czasie rzeczywistym. A nie da się tego skopiować tak jak na kompie w pare minut?
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Rafi_1_2_3 napisał:
No tak ale musze to nagrywać 6 x 2 godz? Tak właśnie zrobiłem. Ale to się nagrywa w czasie rzeczywistym. A nie da się tego skopiować tak jak na kompie w pare minut?

w czasie rzeczywistym to powinno nagrywać jak zrobiłeś kawałki po około 130minut
natomiast jak zrobiłes kawałki po 120 minut to powinno nagrywać z prędkością jaka jest napisana na DVD+R czyli np. x4,x8 natomiast na DVD-DL x2,4

pozd
 

Rafi_1_2_3

New member
Jest OK ! :-D
Pierwszy kawałek nagrywałem na czasie rzeczywistym. Kolejne kawałki wchodziłem w ustawienia nagrywania i wybierałem high speed.
Dziele na kawałki 120 min ( ok 4.1 G) i przegrywam to w jakies 10 min . Człowiek sie uczy całe życie.
Dzięki za podpowiedzi.
Pozdrowienia
 
Do góry