Jak zamontowac uchwyt wiszący

Brzozek

New member
Witam, jakimi śrubami przykręca się TV do uchwytu? TV to G10E, mam na oku stolik pod TV wraz z uchwytem i muszę dobrać jakieś śrubki...
 

Brzozek

New member
Niestety ale w moim zestawie tj stolik wraz z uchwytem nie było śrubek do przykręcenia TV, sprawdzałem i muszą być M8, może ktoś podpowiedzieć jak długie ?
 

slawkor

Member
Bez reklam
Niestety ale w moim zestawie tj stolik wraz z uchwytem nie było śrubek do przykręcenia TV, sprawdzałem i muszą być M8, może ktoś podpowiedzieć jak długie ?

Śruby nie mogą być za długie bo wkręcisz je w matrycę na wylot. Jeśli są za długie a z reguły tak bywa to stosuje się dystanse. Takie rzeczy dostaniesz w każdym "1001 drobiazgów"
 

slawkor

Member
Bez reklam
Takie są zazwyczaj w zestawach u dobrego sprzedawcy. Ja taki zestaw kupowałem.
 

Attachments

  • screenhunter622sv9.jpg
    screenhunter622sv9.jpg
    39,2 KB · Wyś: 562

pao

New member
Panowie, doradźcie proszę, jak powiesić 42PV80 na regale RTV wykonanym z płyty o grubości ok. 2-2,5 cm.
Czy przewiercenie otworów na wylot i wzmocnienie z tyłu płaskownikami załatwi sprawę?

Pozdrawiam,
Paweł
 

Lendziu

New member
Panowie, doradźcie proszę, jak powiesić 42PV80 na regale RTV wykonanym z płyty o grubości ok. 2-2,5 cm.
Czy przewiercenie otworów na wylot i wzmocnienie z tyłu płaskownikami załatwi sprawę?

Pozdrawiam,
Paweł
Dobrze myślisz, powinno być OK. Płaskowniki konieczne, aby wkręt nie wyszedł z płyty..
Zastanawiam się tylko skąd masz tak grubą płytę meblową, przeważnie są grubości 18mm, ale nie przejmuj się - szafki akwarystyczne są też z płyty 18mm i utrzymują kilkaset kilogramów..
 
Do góry