Jak wejść w wirtualny świat gier na konsole...?

Flaczek01

New member
Chciałbym wkroczyć w świat wirtualnych wyścigów...
I teraz mam parę pytan do tych którzy mieli/maja styczność i wiedzę na ten temat gier. (jakby można to proszę pisać najprościej jak się da)

Mianowicie będę musiał zakupić konsolę i pierwsze pytanie: jaką? wii/Xbox/PS ? i jak wyglada sprawa kierownic (oczywiście konsola głównie do gier typu wyścigi/F1/ rajdy).? pytanie 2 : czy mój TV podoła? MODEL: le26c450. I jeszcze jedno: jak wygląda gra online przy użyciu konsoli ?

Pytania może dla niektórych banalne, ale ja jestem nieco zacofany w tych sprawach mimo swojego wieku
 

mataman

New member
Bez reklam
Najlepsze kierownice są na ps3 więc wybór jest prosty. Gier wyścigowych też nie brakuje. Masz GT5 zaraz będzie Dirt 3 i F1 2011.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
No chyba kolega na forum Playstation 3 nie liczy na polecenie xkloca albo wyjca? :)
Twój TV podoła ale raczej przydałby się większy :D

Pozdrawiam,
 

pro_fill

New member
Bez reklam
z moich obserwacji wiele sprzętów pod PC działa również na PS3.
6 lat temu syn na komunię otrzymał sprzęt SAITEK X52 - symulator lotu.
nie mogę programować przycisków jak na PC, nie działa podświetlenie na wyświetlaczu, lecz cały sprzęt jest w pełni funkcjonalny.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Zdrada !!! gdzie jest admin :spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam:
:mrgreen::mrgreen:
 

Kto_To_Jest

New member
Jaka konsola?-PS
Kierownica? Polecam Logitech force gt lub jak masz więcej wolnej got. G27 z manualną skrzynią biegów.
TV podoła bez problemu.
On line pograć można praktycznie w każdej grze "wyścigowej"

Na kierownicach Logietch pograsz w GT 5 Shifta 2 F 1 2010 i Dirta innych nie testowałem.
pzdr.
 
Do góry