Jak usunąć powielone kanały w TV

mikas

Member
Mam tuner VU+ Solo i Philipsa 55PFL8008S robiłem z tym TV połączenia przez HDMI CEC. Teraz w telewizorze mam sporo połączeń HDMI1 (około 5) i nie wiem jak je usunąć. Szukałem w wielu miejscach, mogę zmienić nazwę, ale nie usunąć.
 

mikas

Member
Dostałem taką odpowiedź od Philipsa

Kod:
W przypadku (ponownej) instalacji wszystkie ustawienia telewizora zostaną przywrócone do wartości domyślnych. 

Aby zainstalować ponownie wszystkie funkcje telewizora, naciśnij przycisk "Home" na pilocie zdalnego sterowania telewizora i wybierz jedną z następujących opcji w zależności od modelu: 
• [Konfiguracja] (Setup) > [Ustawienia telewizora] (TV Settings) > [Ustawienia ogólne] (General settings) > [Zainstaluj ponownie telewizor] (Reinstall TV) 
• [Konfiguracja] (Setup) > [Ustawienia telewizora] (TV Settings) > [Zainstaluj ponownie telewizor] (Reinstall TV) 

Aby usunąć wszystkie ustawienia telewizora / nagrania z dysku twardego i rozpocząć procedurę pierwszej instalacji, zatwierdź tę opcję przyciskiem "OK" na pilocie zdalnego sterowania. 
Uwaga: instalacja może potrwać kilka minut. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
Upewnij się, że ustawienia ISF (obraz skalibrowany przez specjalistę) zostały zablokowane przez specjalistę ISF przed instalacją telewizora. Jeśli ustawienia ISF nie są zablokowane, zostaną usunięte.

Czy faktycznie mogę przywrócić ustawienia fabryczne bez usuwania ustawień ISF?
 
Do góry