jak to wszystko popodłączać ?? -pomożta !

pabart

New member
ma do pdłaczenia ampli dekoder cyfry oraz dvd no i oczywiście tv wszystkie te sprzety maja wejscia i wyjscia HDMI mam tez odpowiednia ilośc kabli HDMI. Gośc w sklepie wrzenil mi dodatkowo kabel coaxial twierdzac ze moge miec problem z 5.1 i teraz tak ...
dvd i tuner podlaczyc do ampli kablami hdmi a ampli do tv kablem hdmi i coaxialem ?
taka wersja wydaje mi sie o tyle rozsądna ze ampli ma procesor do skalowania ktory cos tam ma poprawiac obraz
prosze o rade bo mam z tym mala zagwozdke

mam jeszcze jedne problem po skonfigurowaniu pilota cyfry pod telewizor sciszanie i poglasnianie nie dziala choc paske sily glosu jest widoczny. Czy jest jakas mozliwosc takiego ustawienia sprzetu zeby mozna bylo pilotem od dekodera wymusic zmine sily glosu w amplitunerze ? Polaczylem dekoder do aplitunera a amplituner do tv kablami hdmi.

dzieki za ogrom porad dla mniej doświadczonego :( ..tyle rozwiazań że nie wiem które wybrać ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Pabart widzisz jednak Jesteś Wielki i dałeś radę.
Sorki za innych Forumowiczów, że nie pomogli, mi jakoś Twój post umknął, fachowcem nie jestem, ale w miarę możliwości służę pomocą.

Co do pilota i głośności to przy połączeniu przewodem HDMI to nie działa, u mnie jest tak samo. Działa po połączeniu scart / euro/

Powodzenia
 
Do góry