jak to podlonczyc

PiotrekD83

New member
ps3

siemka zamierzam kupic ps3 i niewiem dokladnie ile ma wyjsc hdmi bo ktos mowil ze 2 czy to prawda
 
Ostatnia edycja:

PiotrekD83

New member
aha bo mam taki motyw kupilem sobie kino domowe samsunga ht-thx25 i ono ma 1 wyjscie hdmi i jakies tam component aux czy dalo by sie podlonczyc kino domowe do playstation3 przez kabel hdmi a z ps3 kablem hdmi do tv niewiem dobrze pisze pomuzcie panowie
 

PiotrekD83

New member
optyk niewiem co to jest to mam rozumiec ze kina domowego przez wyjscie hdmi niepodepne a moglibyscie wyjasnic coto jest ten optyk
 

kini0

New member
Bez reklam
optyk, to inaczej światłowód czyli SPDIF lub TOS-LINK. Takim kabelkiem przesyłasz dźwięk wielokanałowy do urządzenia które go dekoduje... Takimi urządzeniami mogą być amplitunery AV czy właśnie zestawy kina.
A te cztery HDMI w PS3 t raczej porty USB kolego.....:cool:
 

PiotrekD83

New member
noto mam problem niepodloncze ps3 to kina bo niemam takiego wejscia moze jest jakies inne rozwiazanie moze sa jakies rozgalezniki co dalo y sie zrobic tak jak ma byc czy ktos cos wie otym niek powie bo normalnie jestem zalamany kino do dupy
 

Ogr

New member
Bez reklam
ps3 ma jedno wyjscie HDMI:hmm: .
pomyliło wam sie z USB.N HA:hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
To OT, ale Ogrze, wyluzuj się. Rzucasz mięchem na lewo i prawo, w kilku wątkach, zapominasz o fundamentach kultury w, sensu largo, korespondencji (gdzie grzecznościowe Wy, Tobie, Wam?? ). Słoma z butów wyłazi :x:x:x

EDIT:

Tak właśnie myślałem, że suto zakrapiano, hehe.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
hehe sorry to nie mój tekst ale to za bardzo skomplikowane (wczorajsza impreza w naszej knajpie pewien koles czytał sobie i napisał ja to olałem )
Juz poprawiam:-? fakt gosc jest taki jakimi słowami operuje w sumie wszyscy tacy jestesmy słoma ,piwo,dziw...,konsole itp hhehe
 
Do góry