Jak to jest ?? Czy to mozliwe ??

AvataR

Banned
Mam dosc banalne pytanko. Dotychczas mialem starego Soniaka 100hz (pudlo) i kablowke. Teraz przesiadam sie na Philipsa 42PFL9703 i na razie bede mial Fergusona 8900 podlaczonego do satelity bez zadnej karty klienckiej bo jeszcze nie zdecydowalem sie czy wybiore cyfre czy polsat cyfrowy.

Chcialbym na talerzu zamontowac taki konwerter
http://www.allegro.pl/item385648066_konwerter_monoblock_quad_astra_hotbird_4_tunery.html

dzieki czemu bede mogl (przynajmniej tak wyglada z opisu) ciagnac sygnal z Astry i Hotbirda za jednym zamaczem, i tu wlasnie rodzi sie pytanie :) Czy bez zadnej karty klienckiej bede mol cokolwiek z tych satelit z tego tunera zobaczyc i czy w samym tunerze musze przelanczac z ktorego satelity ma korzystac czy nie ma takiej potrzeby i od razu sumuje kanaly z obu satelit (tzn i z Hotbirda i z Astry)
 

walt

New member
Wszystko będzie działać cacy:) Mam również Monoblock i taki sam dekoder.Odbiera równocześnie Astrę i Hot Bird bez żadnych przełączeń.Oczywiście bez karty będziesz odbierał tylko programy nie kodowane ale spoko jest ich dość:mrgreen:
 

acton777

New member
Bez reklam
Po co Ci QUAD dla jednego tunera, to spokojnie single!!
Ustawiasz w tunerze HB pod wyjsie 1 diseqC, A pod wyjście 2, włączasz wyszykiwanie automatyczne (tylko niekodowane) i masz jakieś 600 programów RTV.
 

AvataR

Banned
Ja osobiscie mam jeden - ale jeszcze drugi ma ojciec i byc moze nawet 3 tuner bedzie wiec quad jest konieczny, a co do tych wyjsc to nie rozumiem :( Z tego co wiem Ferguson ma tylko jedno wyjscie na kabel satelitarny ?
 
Do góry