Jak pozycjonować pioneer VSX-1131 względem apmlitunerów yamahy i denona

maku19

New member
Wiajcie
Zastanawiałem sie nad yamahą 779, ale ostatnio w sklepie zauważyłem pioneer vsx-1131. I teraz nie bardzo wiem - jak go pozycjonować - czy to jest odpowiednik tej yamahy? Czy model wyższy czy niższy? Widzę, jak jest w hierarchii samego pioneera, ale ciekawi mne jak należy go sobie przypasować do yamahy bądź denona.

Nie chodzi mi o to co ma jakies 'bajery' typu BT,Wifi itd... to mogę sobie poczytać i porównać w jakiś wyszukiwarkach - bardziej o 'wydajność' muzyczną i zdolność do napędzenia mocnych frontów typu Magnat Quantum 677. Wiem, ze to amplituner AV i muzyka to nie jest najważniejsza funkcjonalność, ale przynajmniej na początku chciałbym uzywać jego do słuchania muzy.

Zakładam, ze ten aplituner (VSX-1131) ma możliwość bezpośredniego podłączenia wzmacniacza? Czy ktoś jest w stanie potwierdzić?

Pozdrawiam
maku
 

maku19

New member
o, to boli, ale tak mi sie po głowie kołatało, ze w jakims innym (starszym) wątku ktoś pisał, że z serii pioneera z 30 na końcu zniknęło wyjście które umożliwiało takie połączenie, choć z drugiej strony liczyłem ze tyczy to 830 i 930 a nie sprzętu z 1000 z przodu,
dzięki za to info, sporo zmienia w postrzeganiu tego amplitunera
 
Do góry