Jak podłaczyć Sonego do prądu ?

leonidas18

New member
Witam nie potrafię włączyć tv Sony W4710 do zasilania do gniazdka bo nie mogę znaleść wejścia w tv gdzie ono się znajduje ? Czy muszę podłaczyć go przez dekoder do seci czy samego też mogę ?
 

Ares78

New member
leonidas18 napisał:
To wszystko przez emocje poprostu ogłupiałem :D Znacie jakąś dobrą konfigurację obrazu na tym cacku ?

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalne dobre ustawienia dla obrazu, każdy woli coś innego, ja jakoś przez pierwsze 2 tygodnie siedziałem prawie wszystko ma maksa tak jak się ogląda na wystawie w sklepie później z reguły człowiek schodzi z ustawień :) no i sporo zależy w jakim pomieszczeniu stoi telewizor (jakie nasłonecznienie etc.)
 

Sych

New member
leonidas18 napisał:
Co mam zrobić aby odbierać bez żadnego dekodera program TVP SPORT HD i POLSAT SPORT HD za pomocą MPEG-4 w W4710 ?

A w jakim mieście mieszkasz? Ogółem narazie w paru miastach w Polsce można przez antenę sieciową oglądać takie kanały. Ale już niedługo....:) Ogólnie warunkiem jest dobrze ustawiona antena podłączona kablem pod tv.
 

Ares78

New member
Tutaj bym się nie martwił, systematycznie ilość miast w których można już korzystać z dobrodziejstw MPEG-4 rośnie, od 2012 będzie to standard, ale podejrzewam, że już wcześniej będzie możliwość oglądania (chyba przecież muszą przetestować cały system?).
 

p.stasiak

New member
Henryku dzięki za przytoczenie tych informacji - słyszałem o planach na wrzesień ale że jest już cały harmonogram nie wiedziałem.
 

Ares78

New member
Jeśli utrzymają tempo to ten harmonogram wygląda całkiem fajnie, choć nie oszukujmy się: to powinno być zrobione już dawno temu... Jak się przyglądam datom to Leonidas głowa do góry: Bydgoszcz etap II 2010 czyli bliżej niż dalej.

Henkryk: dzięki za informacje
 
Do góry