jak podłączyć słuchawki 5.1 do panasonica tx-p42u10E

Deiv1990

New member
Witam. zakupilem ostatnio słuchawki z systemem 5.1 ( ww w.easytouch.pl/PL/products/car/p24857/et-151_octane__5_1_/]EASYTOUCH - Easy way to do things ) posiadaja one 3 oddzielne zlacza mini jack ( front, rear, center), do zestawu podlaczone sa jakby przejsciowki bodajze nazywaja sie chinch ( w ww.byx.neostrada.pl/k1.jpg ) z 3 mini jack na 6 chinch na ktorych sa etykietki z napisami (front R, front L , Rear R , Rear L, subwoofer , center) posiadam plazme panasonic tx-p42u10E tylni panel na zdjeciu ( w ww.hdtelevizija.com/wp-content/uploads/2009/07/panasonic-42s10es-back-300x168.jpg) dodam jeszcze ze z lewej strony zaraz pod wejsciem na slot kart jest wejscie podpisane S-V ( przypuszczam ze jest s-Video) sa tez 3 wejscia chinch podpsiane kolejno V, L, R ponizej jest jedno zlacze mini jack z symbolem sluchawek.


I jak ja to moge zrobic zeby mi piekny dzwiek brzmial w sluchawkach :) dodam ze posiadam tez dvd samsunga ale tam mam dwa wejscia chinch audio z podpsiem R i L

* z powodu ze jest jakies zabezpieczenie we wklejaniu linkow dla nowych osob to wstawilem spacje pomiedzy www wiec aby link dzialal nalezy ja zlikwidowac :)
 

pkomp

New member
musisz mieć sprzet z wyjściem PRE OUT 5.1 na wyjściach RCA(porządny amplituner) albo komputer....
 
Do góry