Jak podłączyć netbooka do plasmy

rmusz

New member
Witam

Jak w temacie. Mam plasme Panasonica która ma tylko wejścia hdmi, euro, svideo, i 3 chinche (2x audio i 1 video.) Mam netbooka, i laptopa które mają tylko wyjście VGA. I teraz jak je podłączyć do tv? Są jakieś przejściówki?, może jakieś dodatkowe urządzenie? Pomocy!

Pozdrawiam
 

PeterMac

New member
Bez reklam
Piszesz "Mam plasme Panasonica która ma tylko" czemu tylko a co byś tam jeszcze chciał więcej jest wszystko :) laptop winny ze nie ma DVI albo HDMI.

Podepnij pod TV kablem VGA-Scart/Euro do dostania np.na Allegro.

Podaj oznaczenie tej plazmy co to za model
 
Ostatnia edycja:

rmusz

New member
Witam

Dzieki za odp i za linka, ale po konsultacji z producentem tych konwerterów okazało się ze nie wszystkie karty obsługują te kable. Moj netbook asus eeePc 1005HA niestety nie. No i dalej jestem w tym samym miejscu.

Pozdrawiam
 

pkomp

New member
brednie - D-SUB ma pewien standard i jesli asus go się trzyma(a trzyma się na 1000%) to taki kabel zadziała....jeśli gość twierdzi że nie to znaczy że on sam standardów sie nie trzyma
 

michal90_pl

New member
A jak z jakością takiego połączenia? Jeśli będe miał na laptopie FullHD/Blu ray to przez kabel polecony przez 'Orion_pl' otrzymam w miarę zadowalającą jakość ? ew. do czego otrzymany obraz porównać? Może ktoś posiada taki kabelek? pozdrawiam.
 
Do góry