Jak podłączyć moje kino domowe do PS4 ?

dmnmma

New member
Witajcie. Kupiłem właśnie PS4 i zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia mojego kina domowego thomson do konsoli? Kino domowe (5.1) ma wejcia hdmi , eurozłącze i chincze. Czy jest możliwość podłączenia go do PS4 ? jest jakieś przejście z chinczy na wejście optyczne ( bo do ps4 podłącze się chyba tylko przez wejście optyczne którego moje kino nie ma). Jeśli nie to powiedzcie co bym musiał dokupić do kina albo jaki polecacie najlepiej zestaw grający pod ps4 , bo te kino thomson nie jest z najwyższej półki więc też mógłbym pomyśleć o zmianie. Jestem zielony w sprawach audio więc proszę o wyrozumiałość . Pozdrawiam:wink:
 

dmnmma

New member
Poczytałem trochę i nie ma bezpośredniego przejścia z chinczy na optyka, musiałbmym najpierw kupiś przejsciówke z chinczy na jacka 3,5mm a później pod jacka następną przejściówkę z jacka na kabel optyczny. Czy takie połączenie sprawnie by funkcjonowało???
ps. znalazłem też KONWERTER S/PDIF COAXIAL na OPTICAL. CO będzie lepszym rozwiązaniem?
 
Ostatnia edycja:

dmnmma

New member
Nie rozumiem tego połączenia za bardzo. Muszę mieć konsolę pod telewizor inaczej nie mam obrazu, W konsoli jak i ps4 mam tylko jedno wejście hdmi. Już zamówiony konwerter, zobaczymy jak będzie się spisywał :)
 
Do góry