Jak podłączyć audio z laptopa do odwarzacza Bluray przez wi-fi?

Kuba_A

New member
Witam.
Piszę z może nieco dziwnym pytaniem.

Otóż zastanawiam się, czy istnieje sposób żeby odtworzyć dźwięk z laptopa na amplitunerze, za pośrednictwem odtwarzacza bluray.
Mój ampli nie posiada połączenia z netem, ale posiada je odtwarzacz BD (LG). Można bez trudu odtworzyć na nim film znajdujący się na dysku w lapku, ale ja myślę o wykorzystaniu BD jako pośrednika w puszczeniu sygnału audio z kompa do amplitunera.

Czy istnieje na to jakiś sposób? Czy odtwarzacz może w ogóle działać jako odbiornik dla takiego sygnału?

A może znacie jakiś inny sposób, żeby bezprzewodowo przesłać audio do amplitunera?

Z góry dzięki i pozdrawiam
 

yureek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Piszę z może nieco dziwnym pytaniem.

Otóż zastanawiam się, czy istnieje sposób żeby odtworzyć dźwięk z laptopa na amplitunerze, za pośrednictwem odtwarzacza bluray.
Mój ampli nie posiada połączenia z netem, ale posiada je odtwarzacz BD (LG). Można bez trudu odtworzyć na nim film znajdujący się na dysku w lapku, ale ja myślę o wykorzystaniu BD jako pośrednika w puszczeniu sygnału audio z kompa do amplitunera.

Czy istnieje na to jakiś sposób? Czy odtwarzacz może w ogóle działać jako odbiornik dla takiego sygnału?

A może znacie jakiś inny sposób, żeby bezprzewodowo przesłać audio do amplitunera?

Z góry dzięki i pozdrawiam

jeżeli odtwarza filmy przez wifi tzn, domniemam, że robi to za pomocą DLNA (może być również opisane jako UPnP), jeżeli zatem posiada DLNA to audio także powinien odtworzyć, musisz dodać je do biblioteki w Windows Media Player w kompie, i (lub) udostępnić katalog w sieci

jezeli jesteś zainteresowany aby bezpośrednio z kompa i nieważne jaki format audio przesyłać do ampli to mam do sprzedania zestaw, który sam używałem, zanim zakupiłem ampli z DLNA, jest o karta dźwiękowa do laptopa (ExpressCard 34/54) Sound Blaster X-Fi Netbook plus bezprzewodowy odbiornik dźwięku Sound Blaster Wireless Receiver, więcej info mogę podać na PM
 

Kuba_A

New member
No właśnie chyba aż tak nie chcę kombinować. Bardziej myślałem o czymś w rodzaju media streaming. Ostatecznie chyba skończy się na długim kablu jack-jack :)
 
Do góry