Jak plazma 42"do pary z ampli DENON AVR-2809

Tacatequti

New member
Witam,
Posiadam apmlituner kina domowego Denon Avr-2809 i szukam teraz do pary jakies plazmy 42" (bo chyba lepiej pasuje i współgra pod względem jakości obrazu niż LCD). Dystans oglądania maks do 3 metrów, więc sądzę że 42 są w sam raz.

Co byście polecali? Rozważam Panasonica 42v10e, ale jestem otwarty na inne sugestie i propozycję. Budżet maks. 6 000.

Dzięki z góry za odpowiedź.
 

zn21

Member
ja wziąbym co najmniej plazmę 46". 42" to dzis już za mały format a przy budżecie 6 000 zł jest w czym wybierać do 50" włącznie
 

Tacatequti

New member
ale toż to można od razu zapisać się na wizytę u okulisty, bo chyba z dystansu do 3 metrów maks można oślepnąć z 50.

przyznaję się, rozważałem jeszcze 46" ale wydają mi się wbrew pozorą za duże, jak na te gabaryty pokoju.
 

paniol

New member
Dołóż i kup 50V10. Gwarantuję, że nie oślepniesz, a z czasem powiesz, że większy by się przydał - zwłaszcza do filmów HD.

Mam 50V10, gra też z Denon 2809, pokój jest duży (ok. 40m2), ale tv oglądam właśnie z tej mniej więcej odległości. Jak dla mnie jest super. I gdybym dzisiaj kupował (i miał kasę) z pewnością byłby większy:smile:
 
Do góry