jak nie gt30 to co?

unaffected

New member
jak w temacie - jesli nie gt30 (ktorego juz nie ma w zasadzie na rynku w sensownych cenach) to co zamiast niego w podobnej kwocie?
 

djsaint

New member
Nie czytałem testu, ale z moich spostrzeżeń sensownym wyborem wydaje się Samsung 51E6500 (nie piszesz jaka przekątna Cię interesuje, więc przyjmuję 50 cali)
 

Jocker89

New member
Również mam podobny dylemat. Generalnie wydaje mi się że GT30(w moim przypadku wolę model 46") jest bardzo dobrym wyborem. Choć z drugiej strony wiem że funkcja 3D nie będzie mi potrzebna, a głownie zależałoby mi na jakości wyświetlanego obrazu. Ostatnio również moją uwagę skupił inny telewizor a mianowicie SAMSUNG PS51E550 i im dłużej czytam, analizuje, porównuje itp to mam coraz większy mętlik w głowie. Również cenowo chciałbym zmieścić się w przedziale 3000 zł a najlepiej żeby było poniżej.

Przyłączam się do pytania unaffected czy jest jakaś inne sensowna propozycja.
 

unaffected

New member
tak przyznam ze rowniez mysle o samsungu e550 jako zamienniku ale nadal czekam na test tego tv na tym forum i moze porownanie go do gt30 (ktos wie czy i kiedy sie pojawi?).

46gt30 nadal mozna spokojnie kupic i ja prawdopodobnie zrezygnuje z tych 4'' roznicy (chcialem 50'') i go po prostu kupie.

no chyba ze niedlugo pojawi sie test e550 i okaze sie bardzo zblizony do gt30 to wtedy kupie 51e550.

hmm..
 

djsaint

New member
Test E550 pojawił się już dawno temu (ok. miesiąc), więc chyba przespałeś temat. Nie ma co porównywać E550 do GT30 - nie ta półka. E6500 to co innego.
 
Do góry