JAK kupić Samsung PS50C6500?

mmcv

New member
Kupilem ten TV jakis czas temu juz ok . 2 tyg go ogladam . Z poczatku na minimalnych ustawieniach ECO najwyzsze, teraz juz przeszedlem na obraz dynamiczny , eco niskie lub wylaczone. Obraz wg mojej percepcji jest znakomity mam KDL ex500 i tam kolory sa bardziej bajkowe a aviki wygladaja gorzej (wiadomo to akurat przewaga plazmy) Powidoki sa ale szybko znikaja i sa naprawde nie grozne - obawialem sie tego przy zakupie plazmy.
TV 50hz jak juz ktos kiedys pisal , jak leci pasek na dole a obraz jest dynamiczny - naswietlony to ten pasek bedzie lekko przeskakiwal (niektorzy to widza inni nie) , obraz sie zmienil na ciemniejszy pasek szedl bardzo plynnie. Przy napisach koncowych lekko jest to zauwazalne bynajmniej mnie to nie denerwuje bo w filmach nie ma czegos takiego . Raz to tylko zauwazylem podczas teledysku pink - raise my glasses (wiec proponuje go sobie nagrac do testow TV jak ktos chce sprawdzic jak to wyglada). Co jeszcze...buczenie jest delikatne nie przeszkadza mi , jak jestes w menu i cos tam ustawiasz i jest mega cicho to moze wtedy draznic ale wlaczasz film i jest juz tak jak byc powinno czyli cicho. TV prezentuje sie zajebiscie !!. Co jeszcze z zauwazalnych rzeczy ... Fajne menu , beznadziejny pilot :) choc ergonomiczny z uwagi na duze klawisze :grin:.
Ogolnie jestem bardzo zadowolony ale jakbym mial kupowac 2gi raz to bym sie zastanawial nad modelem nizszym C550 z uwagi na to ze to prawie identyczny TV ! poza lepszym glosnikiem i jakimis bajerami ale jednak ...chcialme nowszy model . Uwazam ze w tej cenie i z ta jakoscia ciezko znalesc konkurencje dla tego TV . szczerze polecam .
 
Do góry