Jak końcówka mocy?

Mistrzzz222

New member
Czy do amplituner Onkyo 737 można podłączyć końcówki mocy ? Czy każdą można podłączyć? Co trzeba wiedzieć ? Jakie parametry muszą być zgodne , aby współgrał sprzęt ze sobą?



Mam na oku firmę Emotiva produkuje bdb końcówki czy jest możliwe podłączenie z 737?:hmm:
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nie masz pre-out na głośniki więc nie podłączysz - sprzedaj i kup najnowszy model RZ830 tam można już poszaleć :D
 

Mistrzzz222

New member
Tak zrobię sprzedam go

Szukam sprzętu który wykorzysta w pełni (nawet i zapasem-raczej używanego) z zestaw 5.2.2 Klipscha +2x 280tki + 450c + 2x 160 lub 250tki i jedna parę na sufit po 100w . I posiada 2 wejścia na suby 112.
 

Mistrzzz222

New member
Myślałem ze podłącze do 737 końcówkę, a skoro się nie da to odszedłem od tego pomysłu. I szukam innego rozwiązania sam Amp albo procek + końcówka mocy mnie to bez różnicy tak na dobra sprawe
 

Mistrzzz222

New member
AMP ONKYO RZ 810 , 820 ? A a to nie powinny chociaż mieć większego poboru prąd , by zasilić te głośniki? Oba mają tylko ok 710W .

A na te głośniki co podałem mają ze mocy 850 W . Potrzebny jest , taki AMP który zasilił je ze zapasem mocy. Jak Onkyo 3010 (1010W pobór prądu). Tak mi się wydaje.


Są takie AMP u innych producentów taką mocą ? Piooner , Denon , Yamaha itp ?
 
Ostatnia edycja:

abdul0412

New member
Bez reklam
Im wiecej mocy tym jest lepiej.
W wypadku klipscha dość latwych do napędzenia glosnikow to takie rz810/820/830 wystarczy w zupełności. Pozniej jak bedziesz mial ochote to dokupisz emotive i bedziesz mial piekny zestaw. Chyba ze masz kaske to spraw sobie onkyo 3030, kawal dobrego klocka.

Btw jak masz tyle kasy to popatrzylbym na anthema lub pioneera lx-a.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj sobie na razie spokój z końcówkami do Klipscha.
Zmień ampli na RZ8xx. Klipsch jest wybitnie łatwy do napędzenia, to jedna z największych zalet tych paczek.
O ile są skrzynki do których nie podchodziłbym bez końcówek w kinie, to Klipsch jest zupełnym przeciwieństwem. Pisze Ci to z praktyki.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Daj sobie na razie spokój z końcówkami do Klipscha.
Zmień ampli na RZ8xx. Klipsch jest wybitnie łatwy do napędzenia, to jedna z największych zalet tych paczek.
O ile są skrzynki do których nie podchodziłbym bez końcówek w kinie, to Klipsch jest zupełnym przeciwieństwem. Pisze Ci to z praktyki.

Potwierdzam w 100% - seria RZ daje radę :eek:k:
 

werf

Active member
Bez reklam
Trochę za duże zapotrzebowanie na moc sobie wyliczyłeś : ) idąc tym tropem potrzebował bym zasilacz ze 3kw.
 
Do góry