Jak długo może max grać kino domowe?

Rosanne

New member
Witam :)
Dziś zakupiłam kino domowe po długim wahaniu (stereo czy kino, bo zależy mi tylko na muzyce)
Słyszałam, że Onkyo bardzo szybko się nagrzewają. Jeszcze nie sprawdzałam :)
Proszę o odpowiedź, jak długo może maxymalnie grać kino domowe?
W pewnym poście na Waszym forum widziałam, że ktoś zaznaczył, że Jego kino gra tylko czasami 10 h dziennie, wyraźnie sugerując, że to za długo.
To bardzo mnie zaniepokoiło...
 
Ostatnia edycja:

Cyborg65

New member
Witam

Jeśli KD do stereo to raczej tylko Nad T747 wystarczy poczytać na fachowych stronach audio , opinia handlarzynów to marny wyznacznik.
Co do czasu to spoko wszystko się grzeje a raczej nic się nie przepala z powodu czasu działania.
Pozdrawiam :eek:k:
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Jeżeli sprzęt się nie przegrzewa - to ciągle (aż nerwy puszczą sąsiadom).

Jeżeli zależało Ci tylko na muzyce, to KD nie było najlepszym wyborem...
 

Rosanne

New member
Dziękuję za odpowiedzi.
Już testowałam, jest naprawdę ok :)
Mam pytanie, jeśli mogę... Mam kabelek koaksialny, ale nie ma wejścia w TV, żeby go podłączyć. Co wtedy? Dlatego niestety dźwięk z TV nie jest nagłaśniany przez głośniki.
I jeszcze jedno... Nie mogę znaleźć wejścia na antenę, to podpisane nie pasuje do kabli, które są w zestawie, dlatego radio nie działa, niestety.
Proszę o porady.​
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Dziękuję za odpowiedzi.
Już testowałam, jest naprawdę ok :)
Mam pytanie, jeśli mogę... Mam kabelek koaksialny, ale nie ma wejścia w TV, żeby go podłączyć. Co wtedy? Dlatego niestety dźwięk z TV nie jest nagłaśniany przez głośniki.
I jeszcze jedno... Nie mogę znaleźć wejścia na antenę, to podpisane nie pasuje do kabli, które są w zestawie, dlatego radio nie działa, niestety.
Proszę o porady.​

Zamiast przewodu współosiowego użyj zwykłych cinchy stereo (o ile tv ma taką opcję), albo mini-jack -> 2xcinch.

Co do anteny - dziwne. Czasami są dwa wejścia - jedno na antenę FM (często zwykły kawał druta), drugie na AM (taka owalna). Jeśli używasz anteny z kablówki to wtyczka też powinna pasować (ta od tv nie będzie i potrzebna jest nasadka aby podłączyć wtyczkę antenową FM)...
 
Do góry