Jak dbać o OLEDa LG 65" - co włączyć, jak użytkować

Bull Byk

New member
Ni z gruchy ni z pietruchy :)
ale fakt nie napisalem genezy chce po prostu wymienic ekran w salonie z w/w LG 55NANO883PB ktory wywedruje nasciane do sypialni na cos w wielkosci 65".
Dodam ze TV stac bedzie bokiem do okna pomiedzy 2 szafkami na komodzie zamiast tego 55" (stad tez 75" odpada a 65" z minimalnym zapasem wchodzi bez problemu). Wydaje sie ze jasnosc nie bedzie tu problemem no chyba ze czern oledowa rozlewac sie bedzie na caly ekran :)

P.S.
A swoja droga niezawodnosc LEDów to tez mały mit bo mialem LG 49UJ6517 i nie wiem czy to wina elektroniki czy samych ledow ale ekran zaczal swiecic na niebiesko, ja tego nie zauwazalem, dopiero znajomi jak zaczeli mnie odwiedzac pierwsze co mowili - co masz taki niebieski ekran. A jak sie zrobilo zdjecie ekranu telefonem to dopiero bylo widac jak mocno niebieski on jest.
I mimo wszystko dawal rade chociaz jeszcze na poczatku nim zaczal swiecic na niebiesko - w serialu "Kroniki Frankensteina" szalu dostawalem na podziemnych scenach - ten serial dalo sie tylko w nocy ogladac bo nawet zasloniecie okien i ustawienie jakiegos jasnego zywego trybu niewiele pomagalo.
 

Attachments

  • IMG20210614185715.jpg
    IMG20210614185715.jpg
    92,2 KB · Wyś: 2

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybrałbym, zdecydowanie Oled TV
  • LG 65C31
  • Philips 65Oled 718
Masz w specjalnej ofercie plus dodatkowo Pakiet.
 
Do góry