Ipla i TVN Player w serii ES - kiedy????

LFB

New member
Witam,

Ja też nie mam ikony Iplex, jednak wszystko działa, co prawda wczoraj po instalacji Ipli (y) wszystkie składniki Smart Tv zaczęły się odinstalowywać i nic nie chciało ruszyć... Pomogło zalogowanie się na profil.
U mnie tez wycieło wszystkie zainstalowane aplikacje. Ale jakoś to przeboleje, grunt ze jest juz ipla.
 

mac222

New member
Witam u mnie jak Iple zainstalowałem to nic się nie zmieniło (popatrzyłem jeszcze raz teraz rzeczywiście trochę się pokaszaniło ipla weszła na "górę" i nowa tuba film weszła - ciekawe. A może coś zrobił ten nowy fw z 29.06?A co z tymi tapetami? macie tylko 2 i nic nie można dołożyć? Member ty masz już nywy fw?
 

mac222

New member
Witam jest już nowy fw T-MST10PDEUC-1023.2 z 03.07 i ma 142.07kb a nie jak poprzedni 146kb Ciekawe o co chodzi?
 

mac222

New member
Witam do ES5500 Dziwne te fw na ogół mają 142kb a przedostatni miał 146kb - jak ktoś ma to może coś wie na ten temat A poza tym w smart tv posiada 2 pulpity i nie wiem jak dodać nowy?
 

Primer

New member
Witam do ES5500 Dziwne te fw na ogół mają 142kb a przedostatni miał 146kb - jak ktoś ma to może coś wie na ten temat A poza tym w smart tv posiada 2 pulpity i nie wiem jak dodać nowy?

Człowieku czy ty umiesz czytać.Ten wątek dotyczy Es8000 więc zadawaj swoje pytania tam gdzie trzeba!!!
 

mrs

New member
Oficjalnie nie da się, bo nie ma w "polskich" samsungach hbb. Nieoficjalnie - szukaj jak to się robi przez menu serwisowe.
 

grax

New member
Witam.

Czy jest możliwość w TVN Player oglądania w jakości HD ?

W moim TVN Player jest tylko jakość Niska oraz Standard do wyboru.

Czy też zależy od programu jaki wybiorę.

Ale chyba wszędzie jest taka.

Telewizor Samsung EH5450
 
Ostatnia edycja:

mrs

New member
U mnie tych jakości jest kilka i oczywiście HD także. Być może zależy to od modelu, a być może tylko od internetu. Ja mam es8000 i internet w granicach 8mbit/s.
 

Piotrek91

New member
zalezy jaki program chcesz ogladać. np. Top Gear Mixy są tylko standardowe a wszystkie nowe seriale czy programy jak np. Mam talent, MasterChef czy Lekarze są w HD. masz wybór jakości po uruchomieniu danego video
 
Do góry