Instrukcja Pioneer

relka

Member
Witam Was. Czy ma może ktoś instrukcję w języku polskim do Pioneer VSX-923-K. Kupiłem ten sprzęt za miedzą i nie ma instrukcji w naszym języku. I najlepsze jest to że dzwoniłem do Pioneera w Polsce i tam mi powiedzieli że nie pomogą mi bo sprzęt kupiłem nie w kraju??!! Siła co? Pomoże ktoś?? Pozdrawiam
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
A w ogóle jest dostępna instrukcja w języku polskim ,nie prościej ściągnąć w języku angielskim ,wystarczy podstawowa znajomość języka aby to ogarnąć
 

collider

New member
Bez reklam
Możesz zawsze ściągnąć polską instrukcję z modeli starszych generacyjnie. Ja mam polską do 827. Są bardzo pomocne bo w większość materiału zawierają bardzo wiele identycznych informacji. Jak napisał też przemko77 możesz ściągnąć angielską i bez problemu powinieneś sobie dać radę.
 

relka

Member
Mam od poprzedniego modelu ale w tym co kupiłem jest więcej funkcji i dużo nie ma opisanego. To może ściągne se koreańska instrukcje i też dam rade co?? Jak bym znał angielski albo inny język na tyle dobrze to bym nie pytał czy ma może ktoś polską instrukcję.
 

collider

New member
Bez reklam
Zamiast wylewac na mnie swoja frustracje to proponowalbym sie ogarnac i jesli nie ma instrukcji po polsku to skorzystac z translatora, slownika i przetlumaczyc potrzebne fragmenty. A jak bedziesz mily to zawsze ktos moze ci podpowiedziec co i jak ustawic.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Witam Was. Czy ma może ktoś instrukcję w języku polskim do Pioneer VSX-923-K. Kupiłem ten sprzęt za miedzą i nie ma instrukcji w naszym języku. I najlepsze jest to że dzwoniłem do Pioneera w Polsce i tam mi powiedzieli że nie pomogą mi bo sprzęt kupiłem nie w kraju??!! Siła co? Pomoże ktoś?? Pozdrawiam
Nie dzwoniłeś do Pioneera w Polsce, bo u nas takowego nie ma. Jak by był to dostałbyś polską instrukcję.
 

relka

Member
Henko dzięki wielkie ale mam polską instrukcję do modelu vsx-921 i jest prawie taka sama ale nie wszystko dlatego szukam do modelu vsx-923 K

88blackninja tu masz numer Tel.: +48 58 661 28 00 Pioneer Polska
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

werf

Active member
Bez reklam
Nie ma czegoś takiego jak Pioneer Polska Denon Marantz Yamaha Onkyo
Jest niezależny dystrybutor DSV HORN Audio Klan itd
 
Do góry