Instrukcja obsługi do Denon AVR 1507

jarzak

New member
Witam wszystkich firumowiczów.
Zwracam się z serdeczną prośbą, czy ktoś dysponuje instrukcją obsługi do ampli AVR 1507?
Niestety posiadam tylko do AVR 1506, a to trochę różne modele.
 

prado

New member
Kupiłem niedawno AVR-1707 bez polskiej instrukcji w sklepie internetowym. Wszedłem na www.denon.pl następnie kliknąłem na kontakt. Napisałem żeby mi przysłali instrukcje po polsku w pdf bo sprzedawca nie dołączył. Następnego dnia dostałem odpowiedź, prosili o miejsce zakupu i numer seryjny, gdy podałem te dane dostałem instrukcję papierową pocztą po 3ch dniach. Ruszyć głową wystarczyło :D
 

jarzak

New member
Właśnie dzisiaj rano listonosz też mi ją przyniósł. :bober: :bober: :bober:
Tyż ruszyłem łepetyną!!!
Dystrybutor Denona na Polskę zadziałał, ale dlaczego sprzedawcy od razu nie dostarczył właściwej instrukcji wraz ze sprzętem?:cry:
 

kaja.g

New member
instrukcja obslugi

Witam wszystkich ! POMOCY,czy ktos posiada inst obslugi po polsku do ampli AVR 1507 i do DVD 1730. Ruszylam glowa-dystrybutor nie zadzialal bo mieszkam obecnie w ANGLI..BARDZO BARDZO DZIEKUJE I POZDRAWIAM-KAJA
 

elrubio

New member
A w takim pokoiku gdzie umieścić głośnik centralny ?
http://www.hdtv.com.pl/forum/vbgara...v.com.pl/forum/vbgarage.php?do=getimage&id=53

Ale wtopa, nieźle zamieszałem, wkleiłem to nie do odpowiedniego tematu ;p Przepraszam za to :/
Ale dzieki za odp. właściwie to myślałem nad takim rozwiązaniem, chyba jedyne w takim wypadku ...
http://www.hdtv.com.pl/forum/vbgara...v.com.pl/forum/vbgarage.php?do=getimage&id=53Co do instrukcji, ciekawi mnie czy z Onkyo jest podobnie ;>
Bo z tego co wiem to za kase można ją napewno dostać... i to wcale nie za niewielką .. :/
 
Ostatnia edycja:

maramara1

New member
denon

czy mozecie mi pomoc mam denona 1707 ale nie mam do niego instrukcji w jezyku polskim bo sprzet kupilem w anglii a bez instrukcji nie umiem go obslugiwac tak ze stoi i nic nie roni :)
pooooomocy>widze ze macie takowe instrukcie pooomo
 

Pazuzu88

New member
Rowniez poszukuje tej instrukcji, sprzet kupilem na allegro. Sprzedawca wyslla mi ten sam plik pdf co jest tutj umieszczony. Niestety instrukcja w tym pliku zawiera tylko strony nieparzyste. Na maila wyslanego do denona, odpowiedzieli mi "Witamy

Nie udostępniamy instrukcji do sprzętów które nie pochodzą z naszej sieci
dystrybucji


Pozdrawiamy"
Nawet nie napisalem skad mam ten sprzet. Macie jakies propozycje?
 
Do góry