Instrukcja Harman/Kardon AVR 255

Flisu656

New member
Witam. Mam pytanie, czy mógłby ktoś skserować lub ewentualnie odsprzedać instrukcję do modelu AVR 255, ponieważ kupilem amplituner bez polskiej instrukcji.
 

Sławo

New member
HK255- widzę ciemność.

Beznadziejna sprawa. Na tym forum 255 to "rzadkość". Będzie bardzo ciężko zdobyć ten kawałek papieru bo z tego co Piszesz, dowodzi, że ominąłeś OFICJALNY KANAŁ PRZERZUTOWY:lol:, z własnego podwórza: w moim przypadku gdy poprosiłem w salonie Canona (kupiłem w RFN) o ksero polskiej instrukcji aparatu, to facet kazał mi sp..ć. Zatem szyba czołowa wystawy poszła do wymiany u gościa w trybie nocnej partyzantki. Może jednak znajdą się LUDZIE i wesprą Kolegę... chociaż z drugiej mańki są tutaj zapaleńcy, którzy uważają że obsługa tego klocka jest prosta jak "uprawianie seksu":grin:.
 

werf

Active member
Bez reklam
Pisz na pw do użytkowników jest ich tu d ..... może się któryś z lituje

A próbowałeś do Polskiego dystrybutora ?

Może poszli po rozum do głowy tak jak dystrybutor Yamahy i sprzedają takowy dokument za parę groszy
 

m4rcin-3k

New member
po niedzieli mogę ci zrobić ksero lub zrobić fotki każdej ze stron i wysłać na maila. Swoją drogą to niewiele jest w tej instrukcji ale jeżeli poszukujesz to pomożemy :)

Pozdrawiam
jeżeli aktualne nadal to pisz na pw.
 
Do góry