Informacja o programie

mateoosch

New member
Jestem posiadaczem Panasonica TH-42PV80P, pisałem wcześniej w innym temacie jednak moje pytanie ucichło. Chciałbym je ponowić otóż:
Chciałbym zapytać o informacje o programie dostępne po wywołaniu z pilota przyciskiem "I" lub po przełączeniu programu (od razu wspomnę, że przed napisaniem tego posta próbowałem wyszukać potrzebnych mi informacji i nic nie znalazłem :( ). Otóż pasek z tymi "informacjami" wyświetla mi się jednak nie ma w nich nic szczególnie interesującego, Znajduje się nazwa stacji, nr programu i małe info typu "tvn wita", chciałbym jednak aby wyświetlane były informacje o aktualnym programie. Jak to ustawić? Wspomnę, że w domu mam kablówkę z sieci Azart-Sat, choć wydaje mi się, że ma to niedużo wspólnego, gdyż w instrukcji jest zapisane, że Info o programie wyświetlane jest na podstawie teletextu, więc sygnał analogowy czy cyfrowy nie ma tu tyle do gadania co w EPG.

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam - Mateusz
 

Dziura.m

New member
I nie wyświetli Ci się nic innego. Po prostu to co tam widnieje jest zależne od nadawcy programu a ci nie dbają o to co tam jest nadawane. Zazwyczaj jest to tylko nazwa programu i tyle.
Pozdrawiam
 
Do góry