Individual Compose 46"

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W ciągu ostatnich kilku miesięcy Loewe umocniło swoją pozycję jako wiodącej, europejskiej marki kina domowego. Aktualna oferta produktów odniosła spory sukces na rynku. Osiągnęliśmy imponującą reputację innowacyjnej technologiczniej marki o niezwykłym wzornictwie i najwyższej jakości.

Niebawem wprowadzimy na rynek nową linię produktów Loewe Individual Compose,która cieszy się sporym zainteresowaniem mediów odkąd została zaprezentowana na targach elektroniki IFA w Berlinie. Płyta główna L2700, która jest sercem Individual Compose otwiera nieograniczone możliwości w świecie cyfrowej rozrywki. Individual Compose wyznacza nowe standardy - nie tylko w dziedzinie innowacji w postaci zintegrowanego dysku HDD z nagrywarką, która będzie mogła zapisywać materiał wysokiej rozdzielczości HDTV. Płyta główna L2700 umożliwia odtwarzanie materiału HDTV w doskonałej jakości. Sound+ zapewnia perfekcyjne brzmienie dźwięku wielokanałowego z głośnikami sterowanymi z telewizora.

Jednakże unikalne cechy i właściwości tych produktów znacznie podnoszą
złożoność prac rozwojowych nad płytą główną. W celu zapewnienia najwyższej jakości dla produktów Loewe, zdecydowaliśmy się na przedłużenie fazy testowej dla płyty L2700 na skalę międzynarodową. W ten sposób będziemy pewni, że użytkownik otrzyma maksymalną jakość przy zakupie naszych telewizorów nowej generacji.

Z tego też powodu prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wprowadzenie
produktu na rynek w lutym. Jesteśmy przekonani, że podjęliśmy właściwą
decyzję z punktu widzenia zarówno marki jak i konsumentów.

Na dzien dzisiejszy dla klientów, ktorzy zdecdują się zaczekać firma Loewe
przygotowuje ciekawą niespodziankę, o której na razie nie możemy nic
powiedziec.
 

Konował

New member
Kiki

Czy masz może jakieś informacje odnośnie Indywidual Compose, ale nie 46 tylko 40 cali? (kiedy będzie w sprzedaży w Polsce, w mniej więcej jakiej cenie, czy będzie się różnił czymś - oprócz wielkości ekranu - od modelu 46, itd). Wszyscy piszą tylko o modelu 46 calowym, ciężko coś znaleźć o 40 calowym... a 46 cali do dosyć małego pokoju (3 metry od ekranu) to stanowczo dla mnie za dużo. A ten model wydaje się być dokładnie tym co od jakiegoś czasu szukałem (choć pewnie cena będzie powalająca)


Jedyne co mi się udało znaleźć w Polsce (tylko odnośnie modelu 46 cali) to wstępna oferta cyfrowych-domów - http://cyfrowedomy.pl/cgibin/shop?info=123310&sid=5d4aeffb – dostępny w sprzedaży (być może) od lutego 2007 w cenie 23 tyś zł


Będę zobowiązany za każde informacje (może masz już jakieś materiały, które mógłbyś przesłać mailem odnośnie Indywidual Compose).

pozdrawiam

Konował
 

stereoman

New member
Witam
Kiki,fajny text sporządzony zapewne przez Loewe w stylu ,jaki powoduje wypadanie resztek moich zębów i gryzienie sąsiadów:Dwięc pozwolę sobie to troszkę odreagować-włącz się na humor:p.
Ten sam text widziany oczami konkurencji:

Wstawki moje-STEREOMAN

kiki napisał:
W ciągu ostatnich kilku miesięcy /dwa lata temu też tak pisali/ Loewe umocniło /ha ha ha/swoją pozycję jako więdnącej, subeuropejskiej marki kina objazdowego. Aktualna oferta/5szt/ produktów poniosła sporawy sukces na kwadracie. Osiągnęliśmy imponującą reputację/???-żaden słownik tego nie zna/ kontrowersyjnej technologicznie marki o zwykłym wzornictwie i jakości.

Niebawem /2010 rok już blisko/wprowadzimy na rynek nową linię produktów Loewe Individual Compose,która cieszy się sporym/optymiści/ zainteresowaniem mediów /ludzie to olewają/odkąd została zaprezentowana na targach elektroniki IFA w Berlinie/w roku bodaj 1957/. Płyta główna L2700, która jest sercem Individual Compose otwiera nieograniczone możliwości/linia otwiera-och,postarali się/ w świecie cyfrowej rozrywki/tylko jak się do niego dostać?/. Individual Compose wyznacza nowe standardy - nie tylko w dziedzinie innowacji/prokreacji też?/w postaci zintegrowanego dysku HDD z nagrywarką, która będzie mogła zapisywać materiał wysokiej rozdzielczości HDTV/masło maślane/. Płyta główna L2700 umożliwia odtwarzanie materiału HDTV w doskonałej jakości. Sound+ zapewnia perfekcyjne brzmienie dźwięku wielokanałowego z głośnikami sterowanymi z telewizora/7.1- pewnie przez 7 krasnoludków i jedną Marysię/.

Jednakże unikalne cechy i właściwości tych produktów/jeszcze nie wymyślono takich śrub,które by to połączyły w jedno/ znacznie podnoszą
złożoność prac rozwojowych nad płytą główną/niech wstawią L2699/. W celu zapewnienia najwyższej jakości dla produktów Loewe, zdecydowaliśmy się na przedłużenie fazy testowej dla płyty L2700 na skalę międzynarodową/czyli poprosić sąsiada o pomoc:p/. W ten sposób będziemy pewni, że użytkownik otrzyma maksymalną jakość przy zakupie naszych telewizorów/aaa...to chodzi tu o telewizor,a już myślałem ,że kosiarkę/nowej generacji.

Z tego też powodu prosimy/błagamy na kolanach/ o cierpliwość w oczekiwaniu na wprowadzenie
produktu na rynek w lutym. Jesteśmy przekonani, że podjęliśmy właściwą
decyzję z punktu widzenia zarówno marki jak i konsumentów.

Na dzien dzisiejszy dla klientów, ktorzy zdecdują się zaczekać firma Loewe
przygotowuje ciekawą niespodziankę/mam swój pomysł,ale że to czytają też nieletni,to proszę o sugestie na priva/, o której na razie nie możemy nic
powiedziec/księgowa na chorobowym/.

A teraz łyk piwa i czekamy na produkt
pzdr
 

stereoman

New member
Maszek
zwolnij trochę i czytaj ze zrozumieniem ich tekst.
Prototyp z Berlina ma się nijak do modelu seryjnego/przypomnij sobie hałas jaki towarzyszył Sharpowi XD1 pokazanemu też w Berlinie PRZETESTOWANEMU własnoręcznie przez ludzi ,jak wszyscy się ślinili,a po wejściu do handlu tych tv duuuże jednak rozczarowanie/.
Loewe'owcy piszą,że mają takie problemy z płytą główną,że szukają pomocy Z ZEWNĄTRZ!!!To świadczy o skali ich bezradności i problemu.
To po co ten hałas?
Życzę im jak najlepiej,bo zajawki brzmią bardzo interesująco/chociaż nie dla mnie,ponieważ moja nowa plazma jeszcze mi się nie znudziła/:D

pzdr

ps
cytat z sąsiedniego forum

''OTOM
Cena za Individual 46 Compose to ok 22-23 tys, W Polsce tylko w grudniu mozna go kupić z full wyposazeniem, czyli z DVB-T/C/S/S2, dyskiem twardym, dekoderami AC3 DD on board za tę kwotę. Ciekawostka to nagrywanie sygnału HD na dysk ok. 18-20 godzin bez zadnej kompresji 1:1 z fonią DDigital. Wykonanie czarne aluminium lub srebrne aluminium. Klasa sama w sobie. Wiecej szczegolow ?
...

CYTAT(tom2 @ 12.12.2006, 20:11 ) http://**********.com/style_images/web/post_snapback.gif
cos z tym grudniem to chyba nie wyszlo http://**********.com/style_emoticons/default/sad.gif Ktos ma jakies info w tej sprawie ?

pozdrawiam
OTOM
Luty 2007, wejdzie Compose 46 Full-HD+, Spheros R37 Full-HD+. W wyposażeniu jest Twin DVB-T/C/S/S2, 2xCI, AC3, DTS,
DR+ (dysk twardy), 2xHDMI (wersja nieznana)... W marcu ma wejsc Compose 40 Full-HD+. Wszystko spowodowane jest wprowadzniem nowej
płyty głównej L2700. Przewidziano uaktualnienia softu samego telewizora przez satelite lub usb.''
...

We wrześniu 2006 wg Niemców cena miała być między 4500-5000€

A tutaj można go zamówić
http://cyfrowedomy.pl/cgibin/shop?buy=123310&sid=4d6718c4
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
wersja HDMI wg producenta to 1.2a, dostępny będzie u wszystkich dystrybutorów LOEWE.

Miałem okazję testować ten TV, zapowiada się obiecująco.
 

xravenx

New member
Szukam jakiegoś programu / sposobu, który umożliwi zgranie z jednego telewizora listy kanałów i wgranie go na drugi. Ustawianie po kolei kanałów z satelity w tym TV to naprawdę pracochłonne zajęcie. Szukam też plików z firmware do tego telewizora. Niestety większość stron i for o telewizorach Loewe jest w języku niemieckim, którego nie znam
 
Do góry