IcyBox MP3011HW czy EGreat R200, a może inny.

beren1

New member
Witam. W innym Kirek50 zasugerował mi Patriota, dużo softu itd. i skłaniał bym się do niego. Jednak myślę, że warto dorzucić do playerka z możliwością podłączenia dysku 3.5". Mam leżący dysk 250gb SATA to by był wykorzystany. Więc jak w temacie z tych dwóch playerków co najlepiej wybrać, a może coś innego poradzicie do 450zł. Oba mają obsługę DTS MA, na czym mi zależy sprzęt jest w gotowość, nowszy chipset 1073DD+ który pozwala na więcej od np. Patriota, polskie menu dla mnie mało ważne ale żonka z dzieckami ;). Icek dłużej na rynku w tescie PCFORMAT topecono, R200 nie widziałem żadnych ocen i testów narazie. Jak ogólnie z aktualizacjami softu do icka i egreat. Może ktoś z was pewnie tak, ma możliwość porównania... i odciąży moją głowę bo już jest gorąca. Jak śpiewał Kazik ja spalam się...

konkludując

ICEK, Egreat czy....


pozdr i liczę na pomoc.
 

radoskur

New member
Swego czasu korespondowałem z ludźmi z human media i potwierdzili mi, że IcyBox MP3011HW ma problem z plikami o wysokim bitrate w konfiguracji: 1080P tryb 24p + dźwięk DTS HD MA. Ponoć przy takich filmikach obraz lubi się w trybie 24hz ciąć. Być może ten problem został już usunięty ale ja niestety Ci tego nie potwierdze.
 

beren1

New member
Swego czasu korespondowałem z ludźmi z human media i potwierdzili mi, że IcyBox MP3011HW ma problem z plikami o wysokim bitrate w konfiguracji: 1080P tryb 24p + dźwięk DTS HD MA. Ponoć przy takich filmikach obraz lubi się w trybie 24hz ciąć. Być może ten problem został już usunięty ale ja niestety Ci tego nie potwierdze.

Dzięki dobra sugestia, ten eGreat bardzo mi się podoba icek też. Do tego zastanowił mnie jeszcze Hyundai p500. Najbardziej skłaniał bym się do R200, jednak boję się o aktualizację i zastanawiam się jak to obsługuje radio internetowe w taki sposób że można wpisać swój URL, zresztą swoją drogą czy w icku można ?. Hyundai w nowym sofcie podobno dopuszcza zestaw IMS Scripts co pozwala na dostęp do polskich serwisów internetowych i radia ciekawe czy możliwe jest to w icku i R200... a pomyśleć, że do przedwczoraj chciałem prostego patriota. Napisał bym do human media ale pewnie mnie spławią... ;).
 

michal77

New member
Tutaj //**********.com/topic/24814-egreat-eg-r200/ masz coś opisane na temat EGreat. Chyba nie można odtwarzać radia internetowego, albo ja tego nie umiem włączyć.

w miejscu kropek hdtv polska bez spacji
 
Ostatnia edycja:
Do góry